Дата: від до Скинути

Про водні об’єкти області черкащани можуть дізнатися, скориставшись інтерактивною мапою

В області розроблена й діє інтерактивна карта водних об’єктів за межами населених пунктів. Над нею працювали фахівці Департаменту агропромислового розвитку ОДА. Сьогодні в обласній адміністрації під час наради детально про неї поінформували.

14:45 09.07.2019

Графік роботи мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги на ІІ півріччя 2019 року.

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27).

13:56 08.07.2019