Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Комунальний заклад "Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради"

Комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей

Ротмістрівської сільської ради» Черкаської області

 

Адреса:

вул. Миру, 111, с.Ротмістрівка, 20726

 

 

Телефон:

096 351 19 84

 

 

E-mail:

rotmistrivka1966@gmail.com

 

 

Директор:

Семенчук Оксана Вікторівна

 

 

 

Приміщення закладу освіти збудоване в 1966 році.

У ліцеї функціонує 16 навчальних кабінетів, 2 майстерні. До послуг учнів актовий та спортивний зали, 1 комп’ютерний клас, бібліотека,  їдальня, медичний кабінет. У ліцеї створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт та сторінка у мережі «Фейсбук».

У наявності є 16 електронних програмно-методичних засобів

У 2021/2022 навчальному році навчалося 176 учнів. Освітній процес яких забезпечували 18 вчителів та 3 сумісники. Із них:

4 – мали педагогічне звання  „старший учитель“,

11 учителів мали  кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“,

4  – кваліфікаційну категорію „спеціаліст першої категорії“,

2 - спеціаліст другої категорії,

4 - мали кваліфікаційну категорію „спеціаліст»,

1 учитель нагороджений нагрудним знаком „Відмінник освіти України”,

1 учитель нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

Для задоволення освітніх запитів учасників освітнього процесу
в ліцеї працювали гуртки військово-спортивного спрямування «Джура» та «Школа безпеки».

Учителі ліцею беруть участі в онлайн конференціях, семінарах, вебінарах, тренінгах, опрацьовують матеріали шкільної e-mail, методичної і педагогічної літератури та Інтернет мережі, використовують освітні онлайн платформи для організації дистанційного навчання, а також проходять навчання на курсах післядипломної освіти в рамках атестації.

Учителі беруть участь у роботі педагогічних спільнот громади із розробки освітніх методичних посібників, теорії та втілення в життя інновацій освітнього процесу, є учасниками „круглих столів“, різноманітних освітніх конкурсів.

 Заклад орієнтується на можливості, нахили та інтереси кожного окремого ліцеїста. Це забезпечується завдяки профілізації навчання: учні можуть обирати профіль. Останні роки – це спортивний профіль. В закладі впроваджуються сучасні засоби навчання, педагогічні інновації, використовуються інформаційно-комунікаційні технології.

Вчитель історії ліцею Іващенко Н.В. була учасником  VІІ  Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття», за що нагороджена подякою українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, а її вихованець Нізік Сергій, учень 11 класу, як учасник конференції нагороджений грамотою.  Також Нізік Сергій нагороджений Дипломом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за участь у Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді «В традиціях високої звитяги» за краєзнавчо-дослідницьку роботу «Тужлива Україна Тодося Осьмачки».

15 здобувачів освіти закладу взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та  здобули 11 призових місць.

  Також  5 учнів закладу брали участь у ІІ етапі  ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка,  з них  3 учні стали переможцями.  Здобувачі освіти були учасниками Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика місцевого рівня (8 учнів). Серед них найкращою роботою стала робота Городищенко І., учениці 3 класу (вчитель Шинкаренко М.О.).

Учениця 7 класу Поляруш С. за участь у обласному етапі  новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» була нагороджена грамотою КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за зайняте ІІ місце.

Учень 11 класу Нізік С. був нагороджений грамотою українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за участь у  VІІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».

Ліцей співпрацює із закладами вищої освіти України: з Білоцерківським аграрним університетом та Уманським національним університетом садівництва. Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах.

В минулому навчальному році Ротмістрівською сільською радою було придбано комп’ютерний клас:  15 сучасних комп’ютерів для учнів та 1 – для вчителя.

Кабінети початкових класів забезпечені необхідними матеріалами,  обладнанням та меблями відповідно до вимог НУШ.

 

Проблеми закладу:

 

  1. Для забезпечення ведення якісного освітнього процесу є потреба у забезпеченні комп’ютерним та мультимедійним обладнанням, пристосуваннями для навчальних кабінетів, засобами навчання, у тому числі навчально-методичною та навчальною літературою, підручниками для 5 класу НУШ. 
  2. З метою забезпечення розвитку безпечного харчування, гармонійного розвитку дитини, виховання культури споживання, харчування необхідно провести  капітальний ремонт харчоблоку та їдальні закладу, придбати сучасне обладнання.
  3. З метою створення комфортних та безпечних умов перебування дітей в приміщенні ліцею, покращення енергоефективності будівлі, запобігання підтоплення кабінетів і інших приміщень закладу є потреба у проведенні сучасного ремонту внутрішніх приміщень закладу та  капітального ремонту даху в будівлі ліцею.
  4.  В ліцеї є понад 50 осіб, які здобувають повну загальну середню освіту, проживають віддалено у сільській місцевості та потребують підвезення до закладу освіти і у зворотному напрямку. Для підвезення таких здобувачів освіти до закладу необхідно придбати додатково шкільний автобус.

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень