Комунальний заклад "Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради"

Комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей

Ротмістрівської сільської ради» Черкаської області

Адреса:

вул. Миру, 111, с.Ротмістрівка, 20726

Телефон:

096 351 19 84

rotmistrivka1966@gmail.com

Директор:

Семенчук Оксана Вікторівна

Приміщення закладу освіти збудоване в 1966 році.

У ліцеї функціонує 16 навчальних кабінетів, 2 майстерні. До послуг учнів актовий та спортивний зали, 1 комп’ютерний клас, бібліотека,  їдальня, медичний кабінет. У ліцеї створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт та сторінка у мережі «Фейсбук».

У наявності є 16 електронних програмно-методичних засобів

У 2021/2022 навчальному році навчалося 176 учнів. Освітній процес яких забезпечували 18 вчителів та 3 сумісники. Із них:

4 – мали педагогічне звання  „старший учитель“,

11 учителів мали  кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“,

4  – кваліфікаційну категорію „спеціаліст першої категорії“,

2 - спеціаліст другої категорії,

4 - мали кваліфікаційну категорію „спеціаліст»,

1 учитель нагороджений нагрудним знаком „Відмінник освіти України”,

1 учитель нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

Для задоволення освітніх запитів учасників освітнього процесу
в ліцеї працювали гуртки військово-спортивного спрямування «Джура» та «Школа безпеки».

Учителі ліцею беруть участі в онлайн конференціях, семінарах, вебінарах, тренінгах, опрацьовують матеріали шкільної e-mail, методичної і педагогічної літератури та Інтернет мережі, використовують освітні онлайн платформи для організації дистанційного навчання, а також проходять навчання на курсах післядипломної освіти в рамках атестації.

Учителі беруть участь у роботі педагогічних спільнот громади із розробки освітніх методичних посібників, теорії та втілення в життя інновацій освітнього процесу, є учасниками „круглих столів“, різноманітних освітніх конкурсів.

Заклад орієнтується на можливості, нахили та інтереси кожного окремого ліцеїста. Це забезпечується завдяки профілізації навчання: учні можуть обирати профіль. Останні роки – це спортивний профіль. В закладі впроваджуються сучасні засоби навчання, педагогічні інновації, використовуються інформаційно-комунікаційні технології.

Вчитель історії ліцею Іващенко Н.В. була учасником  VІІ  Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття», за що нагороджена подякою українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, а її вихованець Нізік Сергій, учень 11 класу, як учасник конференції нагороджений грамотою.  Також Нізік Сергій нагороджений Дипломом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за участь у Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді «В традиціях високої звитяги» за краєзнавчо-дослідницьку роботу «Тужлива Україна Тодося Осьмачки».

15 здобувачів освіти закладу взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та  здобули 11 призових місць.

Також  5 учнів закладу брали участь у ІІ етапі  ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка,  з них  3 учні стали переможцями.  Здобувачі освіти були учасниками Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика місцевого рівня (8 учнів). Серед них найкращою роботою стала робота Городищенко І., учениці 3 класу (вчитель Шинкаренко М.О.).

Учениця 7 класу Поляруш С. за участь у обласному етапі  новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» була нагороджена грамотою КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за зайняте ІІ місце.

Учень 11 класу Нізік С. був нагороджений грамотою українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за участь у  VІІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».

Ліцей співпрацює із закладами вищої освіти України: з Білоцерківським аграрним університетом та Уманським національним університетом садівництва. Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах.

В минулому навчальному році Ротмістрівською сільською радою було придбано комп’ютерний клас:  15 сучасних комп’ютерів для учнів та 1 – для вчителя.

Кабінети початкових класів забезпечені необхідними матеріалами,  обладнанням та меблями відповідно до вимог НУШ.

Проблеми закладу:

1. Для забезпечення ведення якісного освітнього процесу є потреба у забезпеченні комп’ютерним та мультимедійним обладнанням, пристосуваннями для навчальних кабінетів, засобами навчання, у тому числі навчально-методичною та навчальною літературою, підручниками для 5 класу НУШ.
  2. З метою забезпечення розвитку безпечного харчування, гармонійного розвитку дитини, виховання культури споживання, харчування необхідно провести  капітальний ремонт харчоблоку та їдальні закладу, придбати сучасне обладнання.
  3. З метою створення комфортних та безпечних умов перебування дітей в приміщенні ліцею, покращення енергоефективності будівлі, запобігання підтоплення кабінетів і інших приміщень закладу є потреба у проведенні сучасного ремонту внутрішніх приміщень закладу та  капітального ремонту даху в будівлі ліцею.
  4.  В ліцеї є понад 50 осіб, які здобувають повну загальну середню освіту, проживають віддалено у сільській місцевості та потребують підвезення до закладу освіти і у зворотному напрямку. Для підвезення таких здобувачів освіти до закладу необхідно придбати додатково шкільний автобус.