Комунальний заклад "Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради"
Комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей
Ротмістрівської сільської ради» Черкаської області
Адреса: |
вул. Миру, 111, с.Ротмістрівка, 20726 |
|
|
Телефон: |
096 351 19 84 |
|
|
E-mail: |
rotmistrivka1966@gmail.com |
|
|
Директор: |
Семенчук Оксана Вікторівна |
|
|
Приміщення закладу освіти збудоване в 1966 році.
У ліцеї функціонує 16 навчальних кабінетів, 2 майстерні. До послуг учнів актовий та спортивний зали, 1 комп’ютерний клас, бібліотека, їдальня, медичний кабінет. У ліцеї створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт та сторінка у мережі «Фейсбук».
У наявності є 16 електронних програмно-методичних засобів
У 2021/2022 навчальному році навчалося 176 учнів. Освітній процес яких забезпечували 18 вчителів та 3 сумісники. Із них:
4 – мали педагогічне звання „старший учитель“,
11 учителів мали кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“,
4 – кваліфікаційну категорію „спеціаліст першої категорії“,
2 - спеціаліст другої категорії,
4 - мали кваліфікаційну категорію „спеціаліст»,
1 учитель нагороджений нагрудним знаком „Відмінник освіти України”,
1 учитель нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.
Для задоволення освітніх запитів учасників освітнього процесу
в ліцеї працювали гуртки військово-спортивного спрямування «Джура» та «Школа безпеки».
Учителі ліцею беруть участі в онлайн конференціях, семінарах, вебінарах, тренінгах, опрацьовують матеріали шкільної e-mail, методичної і педагогічної літератури та Інтернет мережі, використовують освітні онлайн платформи для організації дистанційного навчання, а також проходять навчання на курсах післядипломної освіти в рамках атестації.
Учителі беруть участь у роботі педагогічних спільнот громади із розробки освітніх методичних посібників, теорії та втілення в життя інновацій освітнього процесу, є учасниками „круглих столів“, різноманітних освітніх конкурсів.
Заклад орієнтується на можливості, нахили та інтереси кожного окремого ліцеїста. Це забезпечується завдяки профілізації навчання: учні можуть обирати профіль. Останні роки – це спортивний профіль. В закладі впроваджуються сучасні засоби навчання, педагогічні інновації, використовуються інформаційно-комунікаційні технології.
Вчитель історії ліцею Іващенко Н.В. була учасником VІІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття», за що нагороджена подякою українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, а її вихованець Нізік Сергій, учень 11 класу, як учасник конференції нагороджений грамотою. Також Нізік Сергій нагороджений Дипломом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за участь у Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді «В традиціях високої звитяги» за краєзнавчо-дослідницьку роботу «Тужлива Україна Тодося Осьмачки».
15 здобувачів освіти закладу взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та здобули 11 призових місць.
Також 5 учнів закладу брали участь у ІІ етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка, з них 3 учні стали переможцями. Здобувачі освіти були учасниками Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика місцевого рівня (8 учнів). Серед них найкращою роботою стала робота Городищенко І., учениці 3 класу (вчитель Шинкаренко М.О.).
Учениця 7 класу Поляруш С. за участь у обласному етапі новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» була нагороджена грамотою КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за зайняте ІІ місце.
Учень 11 класу Нізік С. був нагороджений грамотою українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за участь у VІІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».
Ліцей співпрацює із закладами вищої освіти України: з Білоцерківським аграрним університетом та Уманським національним університетом садівництва. Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах.
В минулому навчальному році Ротмістрівською сільською радою було придбано комп’ютерний клас: 15 сучасних комп’ютерів для учнів та 1 – для вчителя.
Кабінети початкових класів забезпечені необхідними матеріалами, обладнанням та меблями відповідно до вимог НУШ.
Проблеми закладу:
- Для забезпечення ведення якісного освітнього процесу є потреба у забезпеченні комп’ютерним та мультимедійним обладнанням, пристосуваннями для навчальних кабінетів, засобами навчання, у тому числі навчально-методичною та навчальною літературою, підручниками для 5 класу НУШ.
- З метою забезпечення розвитку безпечного харчування, гармонійного розвитку дитини, виховання культури споживання, харчування необхідно провести капітальний ремонт харчоблоку та їдальні закладу, придбати сучасне обладнання.
- З метою створення комфортних та безпечних умов перебування дітей в приміщенні ліцею, покращення енергоефективності будівлі, запобігання підтоплення кабінетів і інших приміщень закладу є потреба у проведенні сучасного ремонту внутрішніх приміщень закладу та капітального ремонту даху в будівлі ліцею.
- В ліцеї є понад 50 осіб, які здобувають повну загальну середню освіту, проживають віддалено у сільській місцевості та потребують підвезення до закладу освіти і у зворотному напрямку. Для підвезення таких здобувачів освіти до закладу необхідно придбати додатково шкільний автобус.