Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг Ротмістрівської сільської ради.

Ротмістрівська сільська рада Смілянського району Черкаської області оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг Ротмістрівської сільської ради.         Основні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра (спеціаліста);                  стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.          Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста відділу кадрів, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Ротмістрівської сільської ради    Дубової О.В. та на офіційному сайті Ротмістрівської сільської  ради: rotmistrivska-gromada.gov.ua.

08:44 04.11.2019

Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Ротмістрівська сільська рада Смілянського району Черкаської області оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу-центру надання адміністративних послуг Ротмістрівської сільської ради.        Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю «правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра та спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3-х років.         Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста відділу кадрів, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Ротмістрівської сільської ради    Дубової О.В. та на офіційному сайті Ротмістрівської сільської  ради:  rotmistrivska-gromada.gov.ua.

10:15 25.04.2019