Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади психолога комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради»

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади психолога комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради»

07:33:32 20.10.2021

Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад консультантів комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради»

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад консультантів комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради»

13:13:01 12.08.2021

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника служби у справах дітей Ротмістрівської сільської ради

Ротмістрівська сільська рада оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника служби у справах дітей Ротмістрівської сільської ради.         Основні вимоги до кандидатів: громадянство України,                        вища освіта  відповідного професійного спрямування   за                            освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра; вільне володіння державною мовою;  стаж роботи за фахом не менше 3-х років.          Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Дубової О.В. та на офіційному сайті Ротмістрівської сільської ради:                                rotmistrivska-gromada.gov.ua.

10:57:43 30.04.2021

Ротмістрівська сільська рада Смілянського району Черкаської області оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади                    начальника служби у справах дітей Ротмістрівської сільської ради.         Основні вимоги до кандидатів: громадянство України,                        вища освіта  відповідного професійного спрямування   за                            освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра; вільне володіння державною мовою;  стаж роботи за фахом не менше 3-х років.          Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Ротмістрівської сільської ради   Дубової О.В. та на офіційному сайті Ротмістрівської сільської ради: rotmistrivska-gromada.gov.ua.

09:31:51 22.03.2021

Про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад сектору містобудування та архітектури Ротмістрівської сільської ради

Ротмістрівська сільська рада Смілянського району Черкаської області оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад сектору містобудування та архітектури  Ротмістрівської сільської ради:

12:59:37 19.03.2021

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Ротмістрівської сільської ради.

Ротмістрівська сільська рада Смілянського району Черкаської області оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади    головного спеціаліста  відділу  освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх  зв’язків Ротмістрівської сільської ради.         Основні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вища освіта  відповідного професійного спрямування   за   освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра; вільне володіння державною мовою;  стаж роботи за фахом не менше 3-х років.          Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Ротмістрівської сільської ради   Дубової О.В. та на офіційному сайті Ротмістрівської сільської ради: rotmistrivska-gromada.gov.ua.

09:11:58 11.03.2021