Комунальний заклад «Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради» Черкаської області

Комунальний заклад «Ковалиська гімназія Ротмістрівської

сільської ради» Черкаської області

Адреса:

вул. Кобзарська, 2, с. Ковалиха

Телефон:

skovaliha1974@gmail.com

Директор:

Гирник Наталія Василівна

Приміщення школи збудоване в 1974 році.

У школі функціонує 10 навчальних кабінетів, 4 класні кімнати, 1 комбінована  майстерня технічної праці. До послуг учнів актова  зала, 1 спортивна зала,  1 мультимедійний класи,  1 комп’ютерний клас,  бібліотека, медичний кабінет. У школі створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт, соціальна сторінка Facebook.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 40 місць загальною площею 48 м2. Вартість харчування у 2020 становить 11 грн. Всіма видами харчування охоплено 100% дітей. Харчоблок забезпечено обладнанням                         у достатній кількості. Наявні: плита електрична 4 комфоркова – 1 шт.,  шафа жарочна – 1 шт., м’ясорубка ел. – 1 шт.,   холодильне обладнання – 1 од., потребує заміни каналізційна система, необхідно оновити посуд.

У наявності є 6 електронних програмно-методичних засобів.

Обладнано 1 навчально-комп’ютерний клас. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 7 учнів 1-9 класів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

У школі навчається 64 учнів.

Освітній процес забезпечує  вчителів (3 вчителів-сумісників), з них :

1– має педагогічне звання «учитель-методист»;

2– педагогічне звання «старший учитель»;

7- мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

4- мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

1 – нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України»

Для задоволення освітніх запитів учнівської молоді в школі функціонує 11 різноманітних гуртків.

Працює над методичною проблемою: «Вдосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів шляхом впровадження інноваційних технологій навчання і виховання з метою створення освітнього простору, орієнтованого на конкретного учня».

Учні закладу беруть активну участь у районних,                                        Всеукраїнських заходах. Школа є учасником 10 міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019». Отримала диплом «За презентацію досягнень і інноваційних пошуків  у реформуванні національної сфери освіти та науки».

Учителі школи щорічно беруть участь у обласній педагогічній виставці. У 2019 році 4 учителі школи взяли участь у ХХІІІ обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини» і отримали Дипломи.  У 2020 році 3 учителі взяли участь у ХХІV обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини» і отримали Дипломи У 2018-2019 навчальному році призером предметних олімпіад ІІ (районного) етапу став  1 учень з чотирьох предметів, у 2019 – 2020н.р.- 2 учні.

За підсумками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  у 2018 – 2019 н. р. 1 учениця  стала учасницею Всеукраїнського етапу.

Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного учня як громадянина                  та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні,                                але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах.

На 1 вересня 2020 року створені умови для навчання в перших-третіх  класах згідно з вимогами Нової української школи.

Територія школи 2,46 га,  48 дерев, 1 спортивна площадка, ігрова площадка, розарій,  фруктовий сад.

За останні роки замінено 16 вікон,  покращено освітній дизайн, придбано меблі, 4 одиниці КТ.

Проблеми закладу:

1. «Вдосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів шляхом впровадження інноваційних технологій навчання і виховання з метою створення освітнього простору, орієнтованого на конкретного учня»;

2. «Формування ключових компетентностей учнів початкових класів в умовах розбудови Нової української школи»;

3. «Розвиток творчих здібностей кожного учня шляхом співпраці учительської та батьківської громад».