A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023/2024 навчальному році

 

 

З метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, об’єднання нації, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу в закладах освіти Ротмістрівської сільської територіальної громади у жовтні, грудні 2023 року організовано та проведено І-ІІ етапи XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Керівниками закладів загальної середньої освіти забезпечено проведення І (шкільного) етапу Конкурсу, подано заявки на участь у ІІ етапі Конкурсу та звіти про проведення Комунальним закладом «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради», Комунальним закладом «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради», Комунальним закладом «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» та комунальним закладом «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради». У ІІ етапі Конкурсу (на рівні громади) взяло участь 19 учнів (3-11 класів) із 6 закладів загальної середньої освіти, із них:

8 учнів – комунального закладу «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»,

4 учнів – Комунального закладу «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради»,

3 учень – Комунального закладу «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради»,

1 учні – Комунального закладу «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради»,

1 учні – Комунального закладу «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради»,

2 учні – комунального закладу «Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради».

Під час перевірки конкурсних робіт педагогічними працівниками громади визначено найкращими роботи 5 учнів:

Теперич Софії, учениці 3 класу комунального закладу «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради» (вчитель Хоменко Ірина Миколаївна);

Новохатько Кіри, учениці 3 класу Комунального закладу «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради»  (вчитель Хижняк Людмила Олександрівна),

Бондаренко Поліни, учениці 4 класу комунального закладу  «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради» (вчитель Шаповал Наталія Олексіївна),

Брайко Богдана, учня 4 класу Комунального закладу «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» (вчитель Перетятко Ірина Сергіївна),

Палій Софії, учениці 5 класу Комунального закладу «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради» (вчитель Астахова Олена Миколаївна).

 

 

 

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  у 2023/2024 навчальному році

серед закладів загальної середньої освіти Ротмістрівської територіальної громади

з/п

Назва закладу

Прізвище, ім’я та по батькові учасника олімпіади

Дата народження

Всього балів

Місце

Вчитель

3 клас

1.

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Теперич Софія Богданівна

23.01.2015

 

 26 (100%)

І

Хоменко Ірина Миколаївна

2.

Комунальний заклад «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Бойко Ярослав Дмитрович

06.05.2015

20 (76,9%)

ІІ

Плаксюк Галина Михайлівна

3.

Комунальний заклад «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради

Новохатько Кіра Вадимівна

31.12.2014

25 (96,1%)

І

Хижняк Людмила Олександрівна

4 клас

1

Комунальний заклад «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

Бондаренко Поліна Сергіївна

22.06. 2014

 33 (86,8%)

І

Шаповал Наталія Олексіївна

2.

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Разумей Марія Андріївна

04.04.2013

29 (76,3%)

ІІ

Ковпак Наталія Степанівна

3.

Комунальний заклад «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Брайко Богдан  Анатолійович

02.12.2014

 34(89,4%)

І

Перетятко Ірина Сергіївна

4.

Комунальний заклад «Ташлицький  ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Струтинська Поліна Сергіївна

09.07.2014

 29 (76,3%)

ІІ

Маслюк Галина Миколаївна

 

5 клас

1.

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Городищенко Ірина Володимирівна

03.05.2013

27(77,14%)

ІІІ

Заїченко Ірина Вадимівна

2.

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Лобанова Євгенія Олександрівна

06.10.2012

23(65,7%)

ІІІ

Заїченко Ірина Вадимівна

3

Комунальний заклад «Ташлицький  ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Трошина Дарія Андріївна

02.04.2013

30 (85,7%)

ІІ

Перехрест Світлана Сергіївна

4

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Палій Софія Віталіївна

07.03.2013

33 (94,2%)

І

Астахова Олена Миколаївна

6 клас

1

комунальний заклад «Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

Бевз Ірина Максимівна

30.04.2012

 20(57,1%)

ІІІ

Танцюра Лідія Миколаївна

2

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Лисенко Олексій Олександрович

06.11.2011

28(80%)

ІІ

Трусова Вікторія Миколаївна

7 клас

1

комунальний заклад «Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

Іщенко Майя Олександрівна

22.02.2011

  21(52,5%)

ІІІ

Танцюра Лідія Миколаївна

2

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Кохась Аріна Віталіївна

26.01.2011

 30(75%)

ІІ

Півторак Валентина Іванівна

8 клас

1

Комунальний заклад «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Каптенко Елеонора Костянтинівна

06.07.2011

12,14(30,35%)

У

Котляренко Ірина Олександрівна

9 клас

1

комунальний заклад «Ротмістрівський  ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Кладченко Мар’яна Володимирівна

20.12.2008

 25,9(57,5%)

ІІІ

Півторак Валентина Іванівна

10 клас

1

Комунальний заклад «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради

Зайва Ольга Ігорівна

17.09.2008

33(66%)

ІІІ

Жук Людмила Миколаївна

11 клас

1

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

Соляр Богдана Павлівна

28.08.2007

 32(64%)

ІІІ

Заїченко Ірина Вадимівна

               

 

 

Голова журі ___________________ В. М. Трусова

Члени журі:

 

                     ___________________ К. М. Гуртова

                     ___________________ І. В. Заїченко

                     ___________________ Л. Д. Коваленко   

                    ____________________Л. М. Танцюра

                    ____________________Н. С. Ковпак

                    ___________________ Л. М. Вовк

                      __________________ Д. В. Панчук

 

                   

 

  

      

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень