Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

В закладах загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради з 1 по 31 жовтня 2022 року проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек (накази МОН України від 12.08.2014 № 931, Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 05.09.2022 № 70). Був розроблений та затверджений план проведення місячника шкільних бібліотек під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!»

Війна 24 лютого 2022 року порушила мирну творчу працю українського народу. Загинули тисячі людей, мільйони вимушені покинути рідні домівки. Завдано шкоди численним населеним пунктам по всій країні, знищено сотні закладів освіти, науки і культури, зокрема бібліотек. Український народ став на захист своєї держави, показавши відданість і любов до України.

Утвердження громадянських цінностей, виховання почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції є одним із найважливіших пріоритетів закладів освіти. До цієї важливої місії долучаються і шкільні бібліотеки закладів загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради.