«Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

Цьогоріч щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проведено у закладах загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради з 1 по 31 жовтня 2023 року під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» (накази МОН України від 12.08.2014 № 931, Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 06.09.2023 № 82).

У 2014 році росія окупувала Крим і розпочала війну на Донбасі, а 24 лютого 2022 року російська армія розпочала широкомасштабне вторгнення на територію України. Вже 9 років український народ дає відсіч агресору мужньо бореться за відновлення своєї територіальної цілісності, за збереження своєї незалежності і суверенітету.

Ця війна вже забрала тисячі невинних життів, розлучила сім'ї та знищила багато надбань, які накопичувалась століттями. Незважаючи на все, український народ продовжує боротись за свою свободу та незалежність. Особливого значення набуває національно-патріотичне виховання.

Утвердження громадянських цінностей, виховання почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції є одним із найважливіших пріоритетів закладів освіти. До цієї важливої місії долучаються і шкільні бібліотеки закладів загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради.

Звіт бібліотека 2023 Ташлик

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РОТМІСТРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» РОТМІСТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ