Макіївський будинок культури Ротмістрівської сільської ради

Макіївський будинок культури

Ротмістрівської сільської ради

Адреса:

вул. Центральна, 18, с. Макіївка

Телефон:

svitlanalumar@gmail.com

Директор:

Лимар Світлана Олександрівна

Макіївський сільський будинок культури підпорядковується і підзвітний Ротмістрівській сільській раді та уповноваженому нею органу – відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Ротмістрівської сільської ради.

Приміщення будинку культури збудоване та введене в експлуатацію в 1963 році.

Загальна площа закладу становить 1049кв. м, площа прилеглої території 0.60га, на території знаходиться 9 дерев, парк . Будівля  двоповерхова.

На першому поверсі СБК знаходяться фойє, кабінет директора, актовий зал місткістю 300 глядацьких місць, танц. зал, кімната для репетицій 1, 2 коридори, 1 кладова. На другому поверсі розташована бібліотека.

Персонал закладу складається з директор будинку культури – Лимар Світлана Олександрівна 13.11.1988 р.н. освіта середня спеціальна, стаж роботи 5 років, повна ставка. Художній керівник – Вовк Ванда Йосипівна 26.05.1966р.н. освіта середня спеціальна, стаж 30років, повна ставка. Прибиральниця - Зайва Галина Іванівна 22.05.1961 р.н. освіта середня, працює 4 роки, 0.5 ставки.

Персонал Макіївської сільської бібліотеки - завідуюча Крамар Людмила Антонівна 1947 р.н. освіта середня спеціальна, стаж більше 40 років, ставка 0.5. Бібліотекар – Крамар Людмила Василівна 1966р.н. освіта середня, стаж 20років, ставка 0.5.

Будинок культури працює щоденно крім cуботи, неділі.  Розпорядок роботи закладу – понеділок – четвер з 10:00год. до 18:00год.  П’ятниця – з 14:00год. до 10:00год.  Субота – неділя вихідний.  Інформація про графік роботи розміщена біля входу .

У закладі культури працює 4 аматорських колективів - народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Біла криниця» - 8 учасників, фольклорний колектив «Макіївчанка» - 8 учасників, вокальне жіноче  тріо «Мрія» -3 учасників, самодіяльний хореографічний колектив «Веселі дівчата»

Кількість проведених у 2020 р. клубних заходів __74_;

обслуговувалось населення у 2020 р._4310;

у тому числі дітей _2600_, молоді 1000_.

У Макіївській сільській бібліотеці  є 1 читальна кімната, 1 кімната юного читача, 2 кладові, 2 коридори.

Для задоволення освітніх запитів сільської громади, дітей та молоді в закладі  функціонує 12 гуртків, 1любительсьек обєднання «Господарочка», 2колективи вокальні, 1 фольклорний, 1 самодіяльний хореографічний колектив,  у тому числі ведеться  творча  робота з дітьми, молоддю та людьми похилого віку.

Колективи закладу брали участь у конкурсах: «Перлина Смілянщини», «Фестиваль українських обрядів»,телевізійна програма «Фольк-musik», «Ой, Тройце, зелен свято» постійно беруть участь у вебінарах, семінарах та конференціях.

Також у фоє закладу розміщені  стенди про художню творчість будинку культури.

Будинок культури співпрацює із закладами культури Умані, Черкас та Києва.  Щороку колективи беруть участь у обласних святах та конкурсах.

Робота клубних формувань закладу висвітлюється на інформаційних стендах у фойє СБК, а також у соціальних мережах.

СБК працює над високим художньо-естетичним рівнем наочного оформлення роботи закладу. Діяльність його клубних формувань належним чином висвітлена на стендах у кімнаті для репетицій. Поряд зі стендами розміщені фотографії про роботу гуртків художньої самодіяльності та дипломи, грамоти, подяки й інші відзнаки, здобуті у конкурсах та фестивалях. Кожен відвідувач може завжди ознайомитися з графіком гурткової роботи, а також з планом проведення мистецьких заходів у найближчий час. В минулому році біля СБК було встановлено лавки. З метою впорядкування території навколо будинку культури щорічно висаджуються квіти, три рази на рік по сезону проводяться планові суботники по прибиранню навколишньої території.

Адміністрація СБК належної уваги приділяє питанням протипожежного стану, збереженню життя та здоров’я працівників, глядачів та відвідувачів закладу культури. З цією метою ведеться журнал інструктажу персоналу з питань безпеки, створені куточки пожежної безпеки з планом евакуації. На випадок небезпечної ситуації усі виходи вільні та доступні. Усі розетки, вимикачі та електрощит мають необхідні позначки «220 V». Заклад не опалюється.

Технічний стан клубного закладу потребує поточного, косметичного ремонту, заміни вікон, а також заміни (ремонту) даху. Потребують косметичного ремонту бібліотека та центральний вхід до закладу.

Проблеми закладу:

1. Протікає дах (руйнує стелю і приміщення).

2. Заклад не опалюється.

3. Потрібні кошти на підтримання відповідних умов закладу (кабінет для репетицій потребує косметичного ремонту),водовідливів, ремонт звукового обладнання. Потрібні: стільці, фарба, канцелярські предмети.