Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Носачівський будинок культури Ротмістрівської сільської ради

Фото без опису

                                      Носачівський будинок культури

Ротмістрівської сільської ради

 

Адреса:

вул. Молодіжна, 2, с. Носачів

 

 

Телефон:

097 84 16 987

 

 

E-mail:

nosachiv_rada@ukr.net

 

 

Директор:

Косенко Світлана Мірзагасанівна

 

 

 

Носачівський  сільський будинок культури/сільський клуб підпорядковується і підзвітний Ротмістрівській сільській раді та уповноваженому нею органу – відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Ротмістрівської сільської ради.

Приміщення будинку культури збудоване та введене в експлуатацію в 1988 році.

Загальна площа закладу становить 1107  кв. м, площа прилеглої території 1,10 га, на території знаходиться 10 дерев, дитячий майданчик, лавочки. Будівля двоповерхова. На першому поверсі БК знаходяться фойє, гардеропна, , гримерна та хорова кімната з глядацькою залою місткістю 400 глядацьких місць. На другому поверсі розташована  костюмерна, кабінет директора  та художнього керівника, танцювальна зала, бібліотека, актовий зал.

Персонал закладу складається з трьох  працівників, у тому числі директор: Косенко С.М. 1968 р.н., освіта: середня, стаж: 10 років, на ставці,  художній керівник:  Богуславець Л.В. 1956 р.н., освіта с/спеціальна, стаж: 15 років, на 0,75 ставці, бібліотекар: Косенко Т.В. 1961 р.н., світа базова вища, стаж: 33 роки,  на ставці.

Будинок культури працює щоденно крім  суботи, неділі. Розпорядок роботи закладу – з 9.00 – 17.00. Інформація про графік роботи розміщена біля входу та на інформаційному стенді у фойє закладу.

У закладі культури працює десять аматорських колективів «Лілея», «Забава», солісти - вокалісти, «Веселі нотки», фолькльорний жіночий, чоловічий «Носачани», хореографічний «Первоцвіт», «Дзвіночок», читацький «Джерельце», троїсті, в них налічується дев’янсто шість учасників.

Кількість проведених у 2020 р. клубних:  92;

обслуговувалось населення у 2020 р.: 1708 ;

у тому числі дітей:  218, молоді: 270.

 

У Носачівському СБК  функціонує бібліотека, є 1 читальний зал, абонемент. До послуг жителів також концертна зала, актова зала, тенісний стіл, соціальна сторінка Facebook (посилання на сторінку).

Для задоволення освітніх запитів сільської громади, дітей та молоді в з функціонує … різноманітних клубних формувань, гуртків, у тому числі ведеться робота … . Створено осередки (куточки) … .

Колективи  закладу беруть участь у  культурно – масових заходах,  беруть участь у вебінарах, семінарах та конференціях.

Також у фойє розміщені куточок національної символіки та стенди про історію села та його мешканців.

 

Робота клубних формувань закладу висвітлюється на інформаційних стендах у фойє СБК, а також у соціальних мережах. … СБК працює над високим художньо-естетичним рівнем наочного оформлення роботи закладу. Діяльність його клубних формувань належним чином висвітлена на стендах у фойє. Поряд зі стендами розміщені фотографії про роботу гуртків художньої самодіяльності та дипломи, грамоти, подяки й інші відзнаки, здобуті у конкурсах та фестивалях. Кожен відвідувач може завжди ознайомитися з графіком гурткової роботи, а також з планом проведення мистецьких заходів у найближчий час. Декілька років тому біля СБК було облаштовано сквер: висаджено  дерева, кущі, квіти, встановлено. З метою впорядкування території
висаджуються  дерева.

Адміністрація СБК належної уваги приділяє питанням протипожежного стану, збереженню життя та здоров’я працівників, глядачів та відвідувачів закладу культури. З цією метою ведеться журнал інструктажу персоналу з питань безпеки, створені куточки пожежної безпеки з планом евакуації та вогнегасниками.  На випадок небезпечної ситуації усі виходи вільні та доступні. Усі розетки, вимикачі та електрощит мають необхідні позначки «220 V». Заклад опалюється … .

Технічний стан клубного закладу  потребує (капітального, поточного, косметичного) ремонту, а також задньої стіни, підлоги в глядацькому залі, виходи з глядацького залу.  Потребують реконструкції  фасад ,центральний вхід   до закладу.

 

Проблеми закладу:

1. Не отоплюється.

2. Водовідведення з даху потрібно.

3. Нема води.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень