Ковалиський сільський будинок культури Ротмістрівської сільської ради

Ковалиський сільський будинок культури

Ротмістрівської сільської ради

Адреса:

вул. Центральна,7,  с. Ковалиха

Телефон:

Директор:

Коваль Світлана Вікторівна

Ковалиський  сільський будинок культури підпорядковується і підзвітний Ротмістрівській сільській раді та уповноваженому нею органу – відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Ротмістрівської сільської ради.

Приміщення будинку культури збудоване та введене в експлуатацію в 1965 році.

Загальна площа закладу становить 508,8  кв. м, площа прилеглої території0,50 га, на території знаходиться 19 дерев, тюльпанна алея, квіткові клумби, парк . Будівля   одноповерхова. У БК знаходяться фойє, бібліотека, музейна кімната, кабінет директора, гримерна та кімната для зберігання музичного інвентаря з глядацькою залою місткістю 180 глядацьких місць.

Персонал закладу складається з чотирьох працівників, у тому числі директор, бібліотекар, художній керівник, прибиральник службових приміщень Директор –Коваль Світлана Вікторівна, 1966 р., освіта  середньо-спеціальна, 26 років стажу, повна ставка.

Художній керівник- Рибалко Наталія Анатоліївна, 1979 р., освіта вища, 3 роки стажу, повна ставка.

Завідуюча бібліотеки –Ситник Алла Іванівна, 1976 р., освіта середньо-спеціальна, 23 роки стажу, 0,5ставки.

Прибиральник  приміщень- Одородько Лариса Леонідівна 1959 р. освіта середня, стаж роботи -27 років, 0,25 ставки.

Будинок культури працює щоденно крім понеділка. Розпорядок роботи закладу – з 10-00 год. –до 12 год. 15-00 год до 21.00 год . Інформація про графік роботи розміщена біля входу.

У закладі культури працює 8  гуртків, в них налічується 87 учасників. Художників та майстрів мистецтв – 2 .

Кількість проведених у 2020 р. клубних заходів ___106;

обслуговувалось населення у 2020 р. ;7895

у тому числі дітей ____870, молоді __920 .

У Ковалиському СБК  функціонує бібліотека,  абонемент, книжковий зал, музейна кімната. До послуг жителів також концертна зала.

Для задоволення освітніх запитів сільської громади, дітей та молоді в з функціонує 8 різноманітних клубних  гуртків.

Колектив закладу бере участь у науково-методичних, культурних проєктах, постійно бере участь у вебінарах, семінарах та конференціях.

Також у фойє розміщені куточок національної символіки та стенди про історію села та його мешканців.

Будинок культури співпрацює із закладами культури громади.  Щороку колективи беруть участь у конкурсах .

Робота клубних формувань закладу висвітлюється на інформаційних стендах у фойє СБК, а також у соціальних мережах. Ковалиський СБК працює над високим художньо-естетичним рівнем наочного оформлення роботи закладу. Діяльність його клубних формувань належним чином висвітлена на стендах у фойє. Поряд зі стендами розміщені фотографії про роботу гуртків художньої самодіяльності та дипломи, грамоти, подяки й інші відзнаки, здобуті у конкурсах . Кожен відвідувач може завжди ознайомитися з графіком гурткової роботи, а також з планом проведення мистецьких заходів у найближчий час. Декілька років тому біля СБК було облаштовано квіткові клумби. З метою впорядкування території навколо будинку культури  постійно проводиться робота по благоустрою.

Адміністрація СБК належної уваги приділяє питанням протипожежного стану, збереженню життя та здоров’я працівників, глядачів та відвідувачів закладу культури. З цією метою ведеться журнал інструктажу персоналу з питань безпеки, створені куточки пожежної безпеки з планом евакуації. Спеціально обладнане місце для паління. На випадок небезпечної ситуації усі виходи вільні та доступні. Усі розетки, вимикачі та електрощит мають необхідні позначки «220 V». Заклад не опалюється .

Технічний стан клубного закладу  потребує  поточного,  ремонту, а також опалення . За останні роки  замінено 3 вікон, покращено дизайн, придбано комплект музичної апаратури, замінено сценічний одяг. Потребують реконструкції бібліотека, центральний вхід до закладу та фасад будинку культури.

Проблеми закладу:

1. Відсутнє опалення.

2. Придбання баяна.

3. Придбання сценічних костюмів.

4.Заміна шести вікон  у  глядацькій залі на енергозберігаючі.

5.Ремонт ганку біля будинку культури.

6.Ремонт фойє.

Директор сільського будинку культури