Мельниківський сільський клуб Ротмістрівської сільської ради

Мельниківський  сільський клуб

Ротмістрівської сільської ради

Адреса:

вул. Центральна, 9, с. Мельниківка

Телефон:

-prozanol@ukr.net

Директор:

Призенчук Валентина Олександрівна

Мельниківський сільський клуб підпорядковується і підзвітний Ротмістрівській сільській раді та уповноваженому нею органу – відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Ротмістрівської сільської ради.

Мельниківський сільський клуб розмішений у приміщенні сільської ради. Приміщення сільського клубу збудоване та введене в експлуатацію в шістдесятих роках.

Загальна площа закладу становить 95,6  кв. м, площа прилеглої території  0,07га, на території знаходиться 3 фруктових дерева. Будівля одноповерхова. Клуб користується окремим входом, коридором, глядацькою залою та кабінетом завідуючої, яка одночасно використовується як гримерна та хорова кімната. Глядацька зала має 60 сидячих місць та може вмістити ще 20 стоячих глядачі. В цьому ж приміщенні знаходиться сільська бібліотека, яка займає 1 кімнату.

Персонал закладу складається з 2 працівників, у тому числі завідуюча клубом Призенчук Валентина Олександрівна 1962р.н., середня освіта, 1 ставка; завідуюча бібліотекою Ковпак Леся Григорівна 1977р.н., вища освіта, 0,5 ставки.

Клуб працює щоденно крім суботи та неділі. Розпорядок роботи закладу -9.00 – 18.00. Інформація про графік роботи розміщена біля входу закладу.

У закладі культури працює 1 аматорський жіночий колектив «Калинонька», в ньому 9 учасників. Також працюють 3 гуртки: дитячий вокальний гурток, дитячий читацький гурток і театральний гурток малих форм. У гуртках 26 учасників.

Кількість проведених у 2020 р. клубних заходів ; 104

обслуговувалось населення у 2020 р. ;

у тому числі дітей , молоді .

У Мельниківському сільському клубі функціонує бібліотека, яка займає 1 кімнату. До послуг жителів також концертна зала. У закладі локальна мережа Internet не функціонує.

Для задоволення освітніх запитів сільської громади, дітей та молоді в сільському клубі функціонують гуртки.

Колектив(и) закладу постійно бере участь у  семінарах та конференціях.

Також у фойє розміщені куточок національної символіки та стенди про історію села та його мешканців.

Сільський клуб співпрацює із закладами культури Ротмістрівської ОТГ

Робота клубних формувань закладу висвітлюється на інформаційних стендах у фойє СК, а також у соціальних мережах. … СК працює над високим художньо-естетичним рівнем наочного оформлення роботи закладу.  Поряд зі стендами розміщені фотографії про роботу гуртків художньої самодіяльності та дипломи, грамоти, подяки й інші відзнаки, здобуті у конкурсах та фестивалях. Кожен відвідувач може завжди ознайомитися з графіком гурткової роботи, а також з планом проведення мистецьких заходів у найближчий час. Декілька років тому біля СК було облаштовано сквер: висаджено молоді дерева, кущі, квіти, встановлено лавки та збудовано літню сцену. З метою впорядкування території навколо сільського клубу щорічно висаджуються дерева.

Працівники клубу належну увагу приділяють питанням протипожежного стану, збереженню життя та здоров’я працівників, глядачів та відвідувачів закладу культури. З цією метою створені куточки пожежної безпеки з планом евакуації. Спеціально обладнане місце для паління. На випадок небезпечної ситуації усі виходи вільні та доступні. Усі розетки, вимикачі та електрощит мають необхідні позначки «220 V». Заклад  не опалюється.

Технічний стан клубного закладу потребує і капітального, і поточного, і косметичного ремонту. Також необхідно встановити опалювальну систему, заміна віконних блоків: 2 вікна у кабінеті зав клуба, 3 вікна у концертній залі, 5 вікон у бібліотеці. Всі меблі закуплялися у 70-х роках ХХ століття, тому хиткі та зношені. Все приміщення потребує покращення дизайну, придбання меблів, 1 одиницю КТ. Потребує реконструкції і бібліотека.

Проблеми закладу:

1. Відсутній інтернет