Всеукраїнська учнівська олімпіада з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 03.10.2022 року № 883 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році», наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної  адміністрації від 04.10.2022 № 104 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році» в закладах загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради організовано і проведено І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

У І (шкільному) етапі взяли участь 339 учні з 6 закладів освіти Ротмістрівської  СТГ, із них за рішенням журі зайняли І місце 92 учні, ІІ місце – 78 учнів, ІІІ місце – 99 учнів. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 107 учнів 8-11 класів закладів освіти Ротмістрівської СТГ, із них за рішенням журі  зайняли І місце – 9 учнів, ІІ місце – 34 учні, ІІІ місце – 43 учні.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів проводився дистанційно відповідно до затверджених даних національної комісії ТЕБ та НС. Учасники олімпіад із навчальних предметів отримували завдання в день олімпіади; голови журі та вчителі-предметники роздруковували завдання та надсилали учням,  скан-копії виконаних робіт надсилали на електронну адресу голови журі. Організацією перевірки робіт учасників олімпіади займалися фахівці Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Савченко О. Г. та Кердань Є. В. Оригінали виконаних робіт та протоколи зберігаються у відділі освіти.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад свідчать про достатній рівень знань частини учасників, які впорались із завданнями, виявили достатнє розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати  одержані результати, робити узагальнення та висновки, доводити власну думку та застосовувати свої знання в нестандартних умовах і ситуаціях.

Систематична, цілеспрямована робота педагогічних колективів та окремих вчителів з обдарованими дітьми і талановитою учнівською молоддю проводиться в таких закладах:

- комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»,

- Комунальний заклад «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради»,

- Комунальний заклад «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради»,

- Комунальний заклад «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради».

За результатами проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад заклади освіти мають таку кількість І місць:

Комунальний заклад «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» - 2,

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради» - 1,

Комунальний заклад «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради» - 2,

Комунальний заклад «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради» - 1.