Ташлицький будинок культури Ротмістрівської сільської ради

Ташлицький будинок культури

Ротмістрівської сільської ради

Адреса:

вул. Богдана Хмельницького 14, с. Ташлик

Телефон:

0661915206

tashlyksbk@ukr.net

Директор:

Хоменко Людмила Олександрівна

Ташлицький  сільський будинок культури підпорядковується і підзвітний Ротмістрівській сільській раді та уповноваженому нею органу – відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Ротмістрівської сільської ради.

Приміщення будинку культури збудоване та введене в експлуатацію в 1968 році.

Загальна площа закладу становить 1400  кв. м, площа прилеглої території 1,3 га, на території знаходиться 32 дерева, ірисова алея, тощо. Будівля                двоповерхова. На першому поверсі БК знаходяться фойє, кабінет директора, гримерна та інші кімнати з глядацькою залою місткістю 495 глядацьких місць. На другому поверсі розташована бібліотека.

Персонал закладу складається з 4 працівників: Хоменко Людмила Олександрівна (директор СБК), 1992 р.н.,  базова вища, стаж роботи  2.5 роки.

Синільник Вікторія Сергіївна  (художній  керівник), 1995 р.н.,  вища,  стаж роботи   1 рік 8 місяців.

Хлівна Тетяна  Миронівна (технічний  працівник), 1971 р.н.,  освіта  середня, стаж роботи  3 роки 7 місяців.

Бедзай Валерія Іракліївна (бібліотекар),1959р.н, освіта вища, стаж роботи 40 років.

Будинок культури працює щоденно крім неділі та понеділка . Розпорядок роботи закладу – вівторок - четвер з 10.00 до 18.00, п’ятниця та субота з 10.00 до 14.00 та з 19.00 до 23.00 . Інформація про графік роботи розміщена біля входу та на інформаційному стенді у фойє закладу.

У закладі культури працює 1 аматорський колектив Ташличанка, в них налічується 7 учасників.

Кількість проведених у 2020 р. клубних заходів _29________________;

обслуговувалось населення у 2020 р._5261___________;

у тому числі дітей __291__________, молоді _539___________.

У Ташлицькобу Будинку культури функціонує бібліотека, є 2 читальні зали. До послуг жителів також концертна зала, актова зала. У закладі існує  соціальна сторінка Facebook під назвою Будинок культури села Ташлик.

Для задоволення освітніх запитів сільської громади, дітей та молоді в закладі функціонує 9 різноманітних клубних формувань, гуртків.

Колектив закладу бере участь у науково-методичних, культурних проєктах, постійно бере участь у семінарах.

Також у фойє розміщені куточок національної символіки та стенди про історію села та його мешканців.

Робота клубних формувань закладу висвітлюється на інформаційних стендах у фойє СБК, а також у соціальних мережах. Ташлицький  СБК працює над високим художньо-естетичним рівнем наочного оформлення роботи закладу. Діяльність його клубних формувань належним чином висвітлена на стендах у фойє. Поряд зі стендами розміщені фотографії про роботу гуртків художньої самодіяльності.

Адміністрація СБК належної уваги приділяє питанням протипожежного стану, збереженню життя та здоров’я працівників, глядачів та відвідувачів закладу культури. створені куточки пожежної безпеки з планом евакуації. На випадок небезпечної ситуації усі виходи вільні та доступні. Усі розетки, вимикачі та електрощит мають необхідні позначки «220 V». Заклад не опалюється … .

Технічний стан клубного закладу  потребує капітального ремонту. За останні роки здійснено ремонт східців, замінено двері, придбано меблі. Потребує реконструкції бібліотека.

Проблеми закладу:

1. Потребується опалення.