Звіт Ташлицького ліцею в 2022-2023 навчальному році

Про підсумки роботи Ташлицького ліцею в 2022-2023 навчальному році

та пріоритетні завдання розвитку на 2023-2024 навчальний рік.

На протязі 2022-2023 навчального року педагогічний колектив ліцею працював над створенням належних умов для навчально-виховного процесу учнів і ефективного виконання навчальних програм як під час дистанційного, та під час очного навчання.

Під час дистанційного навчання всі учні були задіяні в синхронному та асинхронному навчанні. Для цього класними керівниками була проведена індивідуальна робота з кожним батьком з метою забезпечення учнів засобами для навчання та участі всіх дітей в онлайн-уроках.

Як результат учні активно приймали участь і мали результати в олімпіадах, конкурсах:

ОЛІМПІАДИ 2022 – 2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ІІ місць – 9

ІІІ місць – 13

/24 місця

Всеукраїнський  конкурс учнівської творчості у номінаціях «Література», «Історія України та державотворення» - Микуляк Ірина, учениця 8 класу – лауреат обласного етапу конкурсу у номінації «Література» (вчитель Котляренко Ірина Олександрівна).

Результити ЗНО – 2022:

(ЗНО/ ДПА)

Математика (ЗНО/ ДПА)

1

Вступ випускників 9, 11 класу в 2022 році:

К – сть випускників

ВНЗ І – ІІ ст.

ВНЗ ІІІ – ІV ст.

ПТНЗ

Курси

14

11

11

5

1

Для створення умов переведення роботи ліцею з дистанційної на очну форму навчання на протязі березня 2023р. працівниками ліцею та батьками було здійснено за рахунок коштів Ротмістрівської сільської ради та допомоги фермерів і підприємців поточний ремонт укриття. Це дало змогу  з 1 квітня 2023р.навчатися всім класам ліцею в офлайн режимі з використанням, при необхідності, укриття, в якому вміщуються всі учні і працівники закладу.

На виховних та позакласних заходах класні керівники виховують національну самосвідомість, патріотизм, формують фізичну та екологічну культуру, здоровий спосіб життя, та створюють умови для розвитку творчої особистості.

Заходи з патріотичного і громадянського спрямування.1.Традиційно кожну третю середу  місяця колективом школи разом із батьками збираємо та відправляємо волонтерами продукти харчування та речі першої необхідності нашим бійцям: випічка, вареники, печиво, м'ясні концерви, каші швидкого приготування, яйця, зелень, мінеральна вода, молочні продукти, чай, кава. Неодноразово збирали  постільну білизну та передавали до госпіталів.

2. Закладена Алея Незламності , соснові насадження привезені волонтерами із передової.

3. У шкільному музеї  створений куточок , у якому розмістили  рештки використаних боєприпасів , привезених нашими волонтерами  із Бахмутського напрямку.

4.Заклад освіти  прийняв участь у акції «Дітям Херсонщини», підготував солодощі, канцтовари, книжечки для дітей.

5.У грудні провели  акцію «Шкарпетки для воїна» ,спільними зусиллями дітей, батьків, вчителів, зібрали та закупили 120 пар теплих шкарпеток та передали волонтерами нашим бійцям.

6. Ведеться пошукова робота для створення Альбому пам'яті . Він вміщатиме короткі довідки з життя та фото наших односельців, що проходять службу в ЗСУ.

Робота гуртка військово-патріотичного виховання «Джура»                       1.Виготовлення "браслетів вдячності" та створення патріотичних стаканчиків до Дня захисника та захисниці України.

2.До Дня героїв організували  ходу пам'яті до місця захоронення нашого односельця Діхтяра Миколи Васильовича, який загинув у грудні 2022 року, захищаючи нашу землю.

3.Постійно підтримуємо у належному стані  священні місця села Обеліск Слави та Братська Могила.

4.Проведення акцій «Запали свічку памяті», «Подаруй воїнові Великдень», уроків звитяги «Україна звитяжна», «А пам'ять священна».

5.Оновлення шкільного музею військовими експонатами.

Шкільним автобусом до навчального закладу підвозяться 38 учнів (10учнів з с.Сердюківка, 28-по с.Ташлик). Плануємо з1вересня охопити  підвезенням ще 10 учнів, які цього потребують.

Для підвищення ефективності проведення уроків та навчально-виховних заходів,відповідно до перспективного плану розвитку, плануємо на 2023-2024 навчальний рік:

1.Збільшити спроможну потужність інтернету в навчальному закладі.

2.Забезпечити кожний навчальний кабінет сучасними засобами навчання:

ноутбуками, проекторами, інтерактивними дошками.

3.Поновити меблі, стенди в навчальних кабінетах.

4.Поповнювати кабінети фізики, хімії, шкільні майстерні необхідними матеріалами, інструментами, обладнанням.

Директор :             А.І.Тимарський