Про проведення І-ІІ етапів ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Про проведення І-ІІ етапів

ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

З метою виховання в учнів почуття добротворення, патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє Української держави, почуття гордості за свій народ і сприяння глибшому ознайомленню, вивченню та популяризації молоддю творчої спадщини Тараса Шевченка в закладах загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов'язаних із запровадженням правового режиму  воєнного стану в Україні, у листопаді 2023 року було проведено І (шкільний) та  ІІ (територіальний) етапи ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У І етапі Конкурсу взяли участь 109 учнів із 6 закладів загальної середньої освіти.

У ІІ етапі взяли участь 9 учнів із 4 закладів загальної середньої освіти.

За результатами перевірки робіт учасників ІІ етапу Конкурсу журі визнало переможцем ученицю 5 класу комунального закладу «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Городищенко Ірину  (вчитель Заїченко Ірина Вадимівна).