Куцівський сільський будинок культури Ротмістрівської сільської ради

Куцівський сільський будинок культури

Ротмістрівської сільської ради

Адреса:

вул. Центральна, 2, с. Куцівка

Телефон:

380 681 219 367

garbar.irina1204@gmail.com

Директор:

Гарбар Ірина Василівна

Куцівський сільський будинок культури підпорядковується і підзвітний Ротмістрівській сільській раді та уповноваженому нею органу – відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Ротмістрівської сільської ради.

Приміщення будинку культури збудоване та введене в експлуатацію в 1968 році.

Загальна площа закладу становить 1005,7 кв.м, площа прилеглої території 0,693 га, на території знаходиться 60 дерев, дитячий майданчик. Будівля                двоповерхова. На першому поверсі БК знаходяться фойє, кабінет директора, гримерна та хорові кімнати з глядацькою залою місткістю 175 глядацьких місць. На другому поверсі розташована бібліотека.

Персонал закладу складається з 2 працівників, у тому числі директор –Гарбар І.В., (1967 рік народження, с/спец., 1,25 ставки; стаж культосвітньої роботи- 29 років;)

бібліотекар – Онуфрак Г.П.,( 1968 р.н., освіта с/спец., 0,5 ставки.)

Будинок культури працює щоденно крім понеділка та вівторка. Розпорядок роботи закладу –  середа- неділя 14.00-20.00

Інформація про графік роботи розміщена біля входу та на інформаційному стенді у фойє закладу.

У закладі культури працює 4 аматорських колективи : Жіночий вокальний ансамбль «Криниченька», драматичний колектив «Оберіг», солісти-вокалісти, в них налічується 45 учасників. Художників та майстрів мистецтв – 4 ( Кравець С.М., Чехова І.А., Грицюк Ю.Е.,Шарко Г.В. .

Кількість проведених у 2020 р. клубних заходів- 77 ;

обслуговувалось населення у 2020 р- 3330.;

у тому числі дітей , молоді - 1470 .

У Куцівському БК функціонує бібліотека, є  читальний зал, 1 кімната творчості.

До послуг жителів також концертна зала, актова зала.

У закладу є соціальна сторінка Facebook https://www.facebook.com/ «Культура Куцівки».

Для задоволення освітніх запитів сільської громади, дітей та молоді в з функціонує 7  різноманітних клубних формувань, гуртків .

Також оформлений куточок бойової слави .

Робота клубних формувань закладу висвітлюється на інформаційних стендах  СБК, а також у соціальних мережах. Куцівський СБК працює над високим художньо-естетичним рівнем наочного оформлення роботи закладу. Діяльність його клубних формувань належним чином висвітлена на стендах у фойє. Поряд зі стендами розміщені фотографії про роботу гуртків художньої самодіяльності та дипломи, грамоти, подяки й інші відзнаки, здобуті у конкурсах та фестивалях. Кожен відвідувач може завжди ознайомитися з графіком гурткової роботи, а також з планом проведення мистецьких заходів у найближчий час. Біля СБК облаштовано сквер: дерева, кущі, квіти, встановлено лавки.

Адміністрація СБК належної уваги приділяє питанням протипожежного стану, збереженню життя та здоров’я працівників, глядачів та відвідувачів закладу культури. З цією метою ведеться журнал інструктажу персоналу з питань безпеки, створені куточки пожежної безпеки з планом евакуації. На випадок небезпечної ситуації усі виходи вільні та доступні. Усі розетки, вимикачі та електрощит мають необхідні позначки «220 V».

Заклад не опалюється .

Технічний стан клубного закладу потребує (поточного, косметичного) ремонту, бібліотека потребує капітального ремонту, а також оформлення музейної кімнати Т.С.Осьмачки . За останні роки здійснено заміну 16 вікон. Потребують реконструкції бібліотека та центральний вхід до закладу.

Проблеми закладу:

1. Немає опалення.

2. Забезпечення апаратурою та костюмами.

3. Проведення ремонту: зробити покраску підлоги  вглядацькому залі,

панелів у фойє та вестибюлі, закупити штори на вікна в глядацький зал. Зробити ремонт приміщення для оформлення музейної кімнати Т.Осьмачка.