Ротмістрівський сільський будинок культури Ротмістрівської сільської ради

Ротмістрівський сільський будинок культури

Ротмістрівської сільської ради

Адреса:

вул. Мілованова, 15, с. Ротмістрівка

Телефон:

cbk.rotmistrivka@gmail.com

Директор:

Ротмістрівський сільський будинок культури підпорядковується і підзвітний Ротмістрівській сільській раді та уповноваженому нею органу – відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Ротмістрівської сільської ради.

Приміщення будинку культури збудоване та введене в експлуатацію в … році.

Загальна площа закладу становить 1340  кв. м, площа прилеглої території … га. Будівля двоповерхова. На першому поверсі БК знаходяться фойє,  гримерна та дві глядацькі зали місткістю 80 та 650 глядацьких місць. На другому поверсі розташована бібліотека.

Персонал закладу складається з 3-ох працівників, у тому числі директор – Ніколаєвич Сергій Андрійович 1968 р.н., освіта с/спеціальна, працює на 0,75 ставки та бібліотекар і художній керівник Шапошник Світлана Афанасіївна 1963 р.н., освіта с/спеціальна, працює на 0.5 ставки художнього керівника та 0.5 ставки бібліотека.

Будинок культури працює щоденно крім неділі та понеділка . Розпорядок роботи закладу – з 10-00 до 18-00 . Інформація про графік роботи розміщена біля входу та на інформаційному стенді у фойє закладу.

У закладі культури працює 5 аматорських колективів («Троїсті музики», фольклорний колектив «Джерела», вокальний ансамбль «Червона калина», дитячий вокальний колектив «Цвітограйлик» та «Солісти-вокалісти»), в них налічується 40 учасників.

Кількість проведених у 2020 р. клубних заходів ____25_____________;

обслуговувалось населення у 2020 р.____3500________;

Колектив закладу постійно бере участь у вебінарах, семінарах та конференціях.

Щороку колективи художньої самодіяльності беруть участь у обласних, районних оглядах, конкурсах та заходах.

Робота клубних формувань закладу широко висвітлюється в соціальних мережах. Для цього створена сторінка у фейсбук https://www.facebook.com/groups/2026562620889788

Технічний стан клубного закладу  потребує капітального ремонту.

За останні роки здійснено ремонт покрівлі будинку культури, замінено вікна в глядацькому залі. Потребують реконструкції бібліотека та центральний вхід до закладу. В аварійному стані знаходиться спортивна зала.

Проблеми закладу:

1. Відсутність водопостачання, каналізації, туалетів.

2. Часткове опалення

3. Відсутність інтернету