Комунальний заклад «Куцівська початкова школа Ротмістрівської сільської ради»

Адреса:

вул. Шевченка, 18, с. Куцівка

Телефон:

zzsokycivka@gmail.com

В.о.директора:

Колісник Валентина Іванівна

Приміщення школи збудоване у 1912 році.

У закладі навчається 16 учнів.

Кількість класів:  1.

Працює 4 учителі, із них:

1 – має кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“;

2 – „спеціаліст першої категорії“;

1 – „спеціаліст”.

Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, застосовуючи  її для проведення уроків з різних предметів.У закладі створені умови для навчання в перших класах згідно з вимогами Нової української школи. У школі працюють еколого-натуралістичний та художньо-естетичний гуртки.

Методична проблема, над якою працює педагогічний колектив: «Формування ключових компетентностей учнів початкових класів в умовах сьогодення».

У школі працюють 4 осіби обслуговуючого персоналу.

Кількість класних кімнат  4,  площа земельної ділянки – 2 га.

Працює 1 автономна котельня (твердопаливний котел).

У закладі освіти діє спортивна кімната, спортивний майданчик, бібліотека.

Навчальні кабінети, учительська забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням, підключені до локальної мережі INTERNET.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 35 місць загальною площею 43 м2. Вартість харчування у 2020р. становить 12 грн. Гарячим харчуванням охоплено 100% дітей. Харчоблок забезпечено обладнанням                         у достатній кількості. Наявні: плита електрична – 2 шт, холодильник-1шт.,насосна станція-1шт.,електробойлер-1шт. Потребує заміни вентиляційна система, необхідно оновити посуд, меблі.

За останні роки здійснено утеплення шкільного приміщення, замінено вікна та двері, покращено освітній дизайн, придбано меблі. Потребують реконструкцій спортивна площадка, центральний вхід, алея біля школи.