Комунальний заклад «Санжариська початкова школа Ротмістрівської сільської ради»

Комунальний заклад «Санжариська початкова школа

Ротмістрівської сільської ради»

вул. Шкільна, 1, с. Санжариха, Черкаський район, Черкаська область, 20736

тел. (04733)-92-4-19, Email: zzsosanjarykhagmail.com Код ЄДРПОУ 33314471

Інформація про підсумки роботи закладу освіти в 2022-2023 навчальному році

З 31.01 2020 року  Комунальний заклад «Санжариська початкова школа Ротмістрівської сільської ради», управління та фінансування здійснюється Ротмістрівською сільською радою., якій делеговані відповідні повноваження. . У 2022 – 2023 навчальному році працює 3 педагогів (1 сумісник) та 4 працівників з числа обслуговуючого персоналу. Навчається 10 учнів у 3 класах.

У зв’язку із введенням військового стану на території держави педагогічний колектив закладу здійснював освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Але по проханню батьків проводилися індивідуальні заняття з учнями. У березні місяці за  розпорядженням Ротмістрівської сільської ради було проведено повторне обстеження підвального приміщення, яке використовується для укриття здобувачами освіти із 03.04. 2023р. школа відновила очну форму навчання.

Організація навчально- методичної роботи

З метою реалізації головних завдань адміністрацією було вивчено рівень педагогічної майстерності педагогів та сплановані різні форми методичної роботи з кадрами. На підвищення професійного рівня педагогів разом з центром розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської с/р проводилися онлайн зустрічі. Визначилися з вибором підручників на 1 клас. Онлайн-зустрічі « Зернини досвду».

Ефективною формою методичної роботи стало проведення колективних переглядів занять та режимних моментів з подальшим обговоренням та вирішенням проблемних питань.

У школі проводилися заходи: « Тиждень безпечної поведінки», проводилися тренувальні заняття на тему « Що робити, коли лунає сирена?», заходи до Дня української писемності,до Дня Захисника Вітчизни, до Дня української хустки, Калити, Святого Миколая. До Новорічних свят дітям були вручені подарунки від військових, ТОВ Агро- Рось, та Ротмістрівської сільської ради. Була проведена благодійна акція « Сувеніри руками дітей для військових», подарунки військовим до Дня Миколая. Прийняли участь у виставці « Український сувенір», долучилися до акції « Вітання воїнів з Великоднем». А також проводилися заходи: День Соборності, подарунки мамам, Шевченківські читання, День Чорнобиля, День Землі, День Пам’яті та Примирення,  День матері, день Вишиванки.

Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ отримали гуманітарну допомогу, а саме комплект освітніх матеріалів « Школа в коробці». Також отримали від Нідерландських благодійників цибулинки рослин для озеленення території школи.

Працівниками закладу проводиться робота з дітьми мікрорайону: ведеться облік дітей шкільного віку, складено та оформлено в електронному варіанті персоніфікований список,  розподілений за роками народження, який  щорічно оновлюється та доповнюється.  Своєчасно та систематично доводилася  інформація до мешканців мікрорайону з питань режиму роботи закладу та його функцій.

Для виявлення дітей пільгового контингенту у вересні 2022р. було проведено соціальне опитування сімей, складений соціальний паспорт ПШ. З батьками та членами родин проведена роз’яснювальна робота щодо права користування пільгами, проведене матеріально-побутове обстеження сімей дітей пільгового контингенту.

Колектив початкової школи приділяє велику увагу організації  зміцнення  та модернізації матеріально-технічної бази закладу. Завдяки батьківській благодійній допомозі  та виділеними коштами Ротмістрівської сільської ради за минулий навчальний рік у закладі зроблено:

Укриття для здобувачів освіти, зроблено ремонт в шкільній їдальні, розпочали ремонт шкільного приміщення.

Для функціонування закладу у зимовий період завезено 20 м. куб. дров, та 8.900кг. вугілля. За сприяння Ротмістрівської сільської ради школа підключена до мережі інтернет «Аватор». Для обкошування території отримали бензин 20л.

Колектив школи постійно бере участь у волонтерській діяльності, а саме: випічка  хлібо - булочних виробів, виготовлення тушонки, плетіння маскувальних сіток.

В. о. директора школи:                                                     М. Л. Самарська