Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Про підсумки проведення олімпіад

Відповідно Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної  адміністрації від 23.10.2023 № 119 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році» в закладах загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради організовано і проведено І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

У І (шкільному) етапі взяли участь 339 учні з 6 закладів освіти Ротмістрівської  СТГ, із них за рішенням журі зайняли І місце 92 учні, ІІ місце – 78 учнів, ІІІ місце – 99 учнів. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 91 учень 7-11 класів закладів освіти Ротмістрівської СТГ, із них за рішенням журі  зайняли І місце – 13 учнів, ІІ місце – 44 учні, ІІІ місце – 27 учнів, учасників – 7.

Організацією перевірки робіт учасників олімпіади займалися фахівці Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради» Савченко О. Г. та Кердань Є. В. Оригінали виконаних робіт та протоколи зберігаються у відділі освіти.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад свідчать про достатній рівень знань частини учасників, які впорались із завданнями, виявили достатнє розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати  одержані результати, робити узагальнення та висновки, доводити власну думку та застосовувати свої знання в нестандартних умовах і ситуаціях.

Систематична, цілеспрямована робота педагогічних колективів та окремих вчителів з обдарованими дітьми і талановитою учнівською молоддю проводиться в таких закладах:

- комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»,

- Комунальний заклад «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради»,

- Комунальний заклад «Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради»,

- Комунальний заклад «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради»,

- Комунальний заклад «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

- Комунальний заклад «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради».

Відповідно можна зробити висновок, що належну роботу щодо залучення та відбору здібних дітей до участі в олімпіадах провели педагогічні колективи та адміністрації цих шкіл. Слід відзначити відповідальність педагогічних працівників, які виконували обов'язки голів журі, зокрема  Ємцева О. А., Григоренко В. А., Іващенко Н.В., Брайко Н. В., Іванову А. Ф., Савельєву І. О., Коваленко О. В., Коваленко Л. Д., Бірюкова О. Ю.

Окремі учні одержали високі бали, що свідчить про належний  рівень можливостей, наявність ефективної системи роботи з обдарованими дітьми у закладі та відповідального ставлення за підготовки учнів до олімпіад.

За результатами проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад заклади освіти мають таку кількість І місць:

Комунальний заклад «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» - 7,

комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради» - 1,

Комунальний заклад «Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради» - 2,

Комунальний заклад «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради» - 3.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень