Про проведення І-ІІ етапів ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Про проведення І-ІІ етапів

ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

З метою виховання в учнів почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни в закладах загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки у жовтні було проведено І (шкільний) та 5 листопада 2022 року ІІ (місцевий) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У І етапі Конкурсу взяло участь 84 учні із 6 закладів освіти, з них: 16 учнів 5-го  класу; 16 учнів  6-го класу,  15 учнів  7-го  класу; 11 учнів  8-го  класу;  15 учнів  9-го  класу; 4 учнів 10-го  класу;  5 учнів 11-го  класу.

У ІІ етапі взяли участь 12 учнів із 5 закладів загальної середньої освіти, із них:

3 учнів – із комунального закладу «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради» (вчителі – Заїченко І. В., Півторак В. І.);

3 учнів – із Комунального закладу «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» (вчителі – Жук Л. М., Коваленко Л. Д.);

4 учнів – із Комунального закладу «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради» (вчителі – Котляренко І. О.,  Трусова В. М.);

1 учень – із Комунального закладу «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради» (вчитель – Гуртова К. М.);

1 учень – із комунального закладу «Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради» (вчитель – Танцюра Л. М.).

За результатами перевірки робіт учасників ІІ етапу Конкурсу журі визнало переможцем ученицю 6 класу комунального закладу «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Кохась Аріну  (вчитель Півторак В. І.).