A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Керівний склад та відділи

 

 

Керівний склад:

 

Хавайба Володимир Іванович

сільський голова

Волошин Ігор Іванович

заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів рад

Патинок Тетяна Михайлівна

секретар Ротмістрівської  сільської ради та виконавчого комітету

Вовк Наталія Миколаївна

староста на території села Куцівка

Ярута Василь Сергійович

староста на території села Ковалиха

Палій Тетяна Павлівна

староста на території села Мельниківка

Пасішник Сергій Федорович

староста на території сіл Макіївка та Буда-Макіївка

Косенко Роман Валерійович

староста на території сіла Носачів та Ленське

Сокуренко Михайло Григорович

староста на території села Самгородок

Черненко Юрій Васильович

староста на території села Санжариха

Чищ Світлана Іванівна

старостана території села Ташлик та селища Степок

 

Фінансовий відділ:

 

Синьопуп Світлана Миколаївна

начальник відділу

Новохатько Тетяна Степанівна

провідний спеціаліст

Левченко Людмила Володимирівна

спеціаліст

 

 

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності:

 

Пята Олександр Петрович

начальник відділу - головний бухгалтер

Гарбар Інні Валеріївна

провідний спеціаліст

Танцюра Софія Іванівна

провідний спеціаліст

Онуфрак Галина Павлівна

провідний спеціаліст

Кравченко Катерина Іванівна

спеціаліст І-ї категорії

Ласун Катерина Володимирівна

спеціаліст І категорії

Шандура Оксана Олексіївна

 

 

Відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних відносин

 

Коломієць Інна Георгіївна

начальник відділу

Миколенко Лариса Анатоліївна

провідний спеціаліст

Діброва Ніна Михайлівна

спеціаліст

Євенко Світлана Петрівна

спеціаліст

Вітер Марія Миколаївна

спеціаліст

Гончаренко Анатолій Іванович

спеціаліст

Шендрик Людмила Євгеніївна

спеціаліст

 

Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх зв’язків

 

Ярута Тетяна Вікторівна

начальник відділу

Бутрик Наталія Володимирівна

головний спеціаліст

Голубець Ірина Олегівна

провідний спеціаліст

Здоровко Анна Юріївна

провідний спеціаліст

 

Відділ кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці

Мазурок Світлана Сергіївна

начальник відділу

Дубова Олеся Василівна

головний спеціаліст

Стуженко Микола Анатолійович

 

Служба у справах дітей

Тищенко Ірина Володимирівна

начальник відділу

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

 

Солдатенко Надія Іванівна

начальник відділу

Озюменко Олександра Вікторівна

державний реєстратор

Вечорик Тетяна Петрівна

адміністратор

Лебедько Надія Миколаївна

адміністратор

Донець Надія Володимирівна

спеціаліст

Чищ Світлана Іванівна

спеціаліст

 

 

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я

 

Нежевенко Ірина Борисівна

начальник відділу

Бузун Яна Олександрівна

спеціаліст

Відділ економічного розвитку та інвестицій

 

Борисова Лариса Володимирівна

начальник відділу

Хаврел Олена Анатоліївна

головний спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

Фахівці

 

Палій Віталій Валерійович

системний адміністратор

Маломуж Любов Анатоліївна

завідувач ВОБ

Канавенко Ірина Іванівна

діловод

Матюк Наталя Юхимівна

діловод

Танцюра Валентина Борисівна

діловод

Ніколаєвич Любов Василівна

діловод

Степаніщева Наталія Іванівна

діловод

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь