Комунальний заклад «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

Комунальний заклад

«Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

Адреса:

вул.Центральна,4, с.Мельниківка

Телефон:

(04745) 92-2-17

sosvitamelnukivka@gmail.com

Директор:

Москаленко Світлана Миколаївна

Приміщення школи збудоване в 1992 році.

У школі функціонує 11 навчальних кабінетів. До послуг учнів актовий та спортивний зал, бібліотека,  спортивний майданчик.

У школі існує власний WEB-сайт, соціальна сторінка Facebook.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 36 місць загальною площею 42 м2 Вартість харчування у 2019 становить 12 грн. Всіма видами харчування охоплено 100% дітей. Харчоблок забезпечено обладнанням                         у достатній кількості. Наявні: плита електрична 6 комфоркова – 1 шт.,  шафа жарочна – 1 шт., м’ясорубка ел. – 1 шт.,   холодильне обладнання – 1 од., потребує заміни вентиляційна система, необхідно оновити посуд, меблі.

Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

У школі навчається 53  учні.

Освітній процес забезпечує 10 вчителів, з них :

2 мають – педагогічне звання «старший учитель»;

1-  має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

8 – «спеціаліст першої категорії»;

1– „спеціаліст”.

Педагогічний колектив закладу працює над методичною проблемою: «Всебічний розвиток школяра та вчителя шляхом впровадження нових форм роботи в освітній процес  та формування  компетентностей учасників освітнього  процессу»

Учні закладу беруть активну участь у районних, обласних                                       та Всеукраїнських заходах. За останні роки маємо такі результати :   ІІ (районний) етап Міжнародного   мовного конкурсу   ім..Петра Яцика, ІІ місце,

ІІ (районний) етап мовно-літературного конкурсу  ім.   Т.Шевченка, ІІ місце,

2 переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  олімпіади з біології                                                 ІІ місце ,     І (районний) етап обласного конкурсу «Світ моїх прав» , номінація «Кращий малюнок  «Права та обов’язки очима дітей»», І та ІІІ місце, Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця» Диплом першого ступеня, Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» Диплом першого ступеня Всеукраїнського рівня, Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower» Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня, в обласному етапі  Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді  «Моя Батьківщина-Україна», за напрямом «Із батьківської криниці» з дослідженням на тему «Ообливості весільних традицій і обрядів в селі Мельниківка Смілянського району Черкаської  області», ІІІ місце.

Територія гімназії 2,0 га,  170 дерев, 2 спортивних майданчики,1дитячий майданчик 3квітники, фруктовий сад.

За останні роки  замінено 21 вікно, залишилось 38, покращено освітній дизайн, придбано 3 одиниці КТ. Потребують реконструкцій спортивний зал, центральний вхід, алеї навколо школи.

Проблеми закладу:

1.   Підключення школи до швидкісного ІНТЕРНЕТу.

2.   Оновлення комп’ютерної техніки.