НА 12 ТЕРИТОРІЯХ ЧЕРКАЩИНИ ЗАФІКСУВАЛИ ПЕРЕВИЩЕННЯ ЕПІДПОРОГУ НА ГРИП ТА ГРВІ

Дата: 24.02.2020 14:06

В області за тиждень на грип та ГРВІ захворіли 8216 осіб. Показник загальної захворюваності на 32,8 % вище епідемічного порогу по області, інформують у Черкаському лабораторному центрі МОЗ України.

З числа захворілих – 4794 дитини. Найбільше у віковій категорії 5-14 років (49,7%).

У порівнянні з минулим тижнем рівень захворюваності серед дітей та серед дорослих зменшився на 2,3% та 10,5% відповідно.

Перевищення епідпорогу зареєстровано на 12 адміністративних територіях області. Втім, Смілянщина – один з районів, де перевищення епідпорогу не зафіксовано.

За тиждень в області летальних випадків від грипу не зареєстровано.

Проти грипу щеплено 26 осіб. Загалом, з початку епідсезону проти грипу вакциновано 7464 особи.