"Палають свічі, плаче Україна!"

Дата: 24.02.2020 09:54

У кожної держави є такі події, які назавжди викарбовуються в історії країни, їхні дати пам`ятають протягом десятиліть, віків. Такі події назавжди змінюють хід історії та світогляд громадян. Таким став для нас, українців Євромайдан. Рівно 6 років тому, 20 лютого 2014 року, силовиками було здійснено масовий розстріл протестувальників з автоматичної зброї і снайперських гвинтівок. Кулі наскрізь прошивали саморобні металеві і дерев’яні щити. За три дні загинуло близько сотні протестувальників. Кожен з них заплатив за свої переконання надто високу ціну - власне життя.

Цього дня в нашому закладі був проведений виховний захід "Палають свічі, плаче Україна!", на якому згадали страшні події того часу, вшанували пам'ять загиблиг, запалили свічку пам'яті.

Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Майдан героїв з почестю ховає.
Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю
В його садах довічно проживати.
Вони завжди залишаться в строю,
Про них народ пісні буде співати.Небесна сотня білих журавлів, душа яких летить під небесами. Ніхто із вас вмирати не хотів, Хай вічна пам’ять лишиться за вамиСьогодні туга душу розпина
Багато з вас в коханні не признались.
Надворі скоро втішиться весна.
Чому ж її ви, хлопці, не діждались?Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.