Миттєвості свята!

Родзинкою святкування річниці Ротмістрівської ОТГ були столи достатку з сіл Ротмістрівка, Ташлик, Макіївка, Куцівка, Ковалиха, Мельниківка, Санжариха,Самгородок та фестиваль вареників. Щедрі, хлібосольні, працелюбні українські села, різноманіття вишуканих українських страв вражає. Курка запечена, качка з яблуками, м'ясо тушковане, реберця, ковбаса, рулети м'ясні, сало, каша, картопля, різноманіття салатів ( вишукано оформлених), пиріжки, ватрушки, рулети.....молозиво...І звичайно ж - напої: медовуха, калганівка, наливки, терновуха і навіть бурячиха! А вареники! З печінкою, капустою, картоплею, м'ясом, грибами,виноградом, маком, з вишнею в шоколаді, запечені з сиром у сметані! .... Щедрі господині вміло наготували та щиро запрошували скуштувати: віршами, піснями, частівками, загадками! СВЯТО ВДАЛОСЯ!

08:37 22.09.2019