До уваги жителів Ротмістрівської сільської ОТГ! Виїзний консультативний захід

28 травня о 14:00 фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості нададуть консультаційні послуги жителям Ротмістрівської сільської ОТГ. Захід відбудеться у приміщенні Ротмістрівської сільської ради за адресою: вул. Михайлівська, буд. 18.

20:41 21.05.2019

Що потрібно знати при зверненні до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації?

Якщо державний реєстратор нерухомості або бізнесу незаконно відмовив, зупинив розгляд заяви про державну реєстрацію або мала місце незаконна дія чи бездіяльність державного реєстратора, можна звернутися до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (далі - Комісія), яка розглядає скарги відносно державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації, що здійснюють свою діяльність в межах Черкаської області. Скаргу можна подати або надіслати за адресою: бульвар Шевченка, 185, м. Черкаси, 18001, телефон для консультацій (0472) 33-00-27.

10:17 17.05.2019