17.10.2024 45 сесія 8 скликання

Дата: 17.10.2024 13:34

Проєкт

засідання постійної комісії

з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції, з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Дата: 17.10.2024

початок: 12.00.

зал засідань

1. Про програму організації рятування людей на водних об’єктах Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2024-2028 роки.

Доповідає: Мазурок Світлана Сергіївна – начальник відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2021 № 16-3/VIІІ «Про виконання комплексної програми «Турбота» Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2021 рік та затвердження комплексної програми «Турбота» Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки».

Доповідає: Нежевенко Ірина Борисівна – начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я

1. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 12.02.2021 № 4-2/VIII «Про Програму забезпечення та розвитку пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Ротмістрівської сільської ради на 2021-2025 роки».

1. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 29.10.2021 № 12-3/VIII «Про затвердження Положення про старосту та Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости старостинських округів Ротмістрівської сільської ради».

1. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 29.10.2021 № 12-4/VIII «Про утворення старостинських округів та затвердження Положення про старостинські округи Ротмістрівської сільської територіальної громади».

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2023 № 35-11/ VIІІ «Про встановлення плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради на 2024 рік».

Доповідає: Ярута Тетяна Вікторівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків сільської ради