15.10.2024 45 сесія 8 скликання

Дата: 15.10.2024 16:03

Проєкт

засідання постійної комісії з питань бюджету і фінансів та

соціально-економічного розвитку

Дата: 15.10.2024

початок: 10.00

зал засідань

1. Про програму створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) населення на території Ротмістрівської сільської територіальної громади

Доповідає:  Мазурок Світлана Сергіївна – начальник відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці

2. Про програму організації рятування людей на водних об’єктах Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2024-2028 роки.

Доповідає:  Мазурок Світлана Сергіївна – начальник відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці

3. Про програму організації та проведення громадських робіт на території Ротмістрівської сільської ради на 2025 рік.

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2021 № 16-3/VIІІ «Про виконання комплексної програми «Турбота» Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2021 рік та затвердження комплексної програми «Турбота» Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки».

Доповідає: Нежевенко Ірина Борисівна – начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я

5. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 12.02.2021 № 4-2/VIII «Про Програму  забезпечення та розвитку пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Ротмістрівської сільської ради на 2021-2025 роки».

Доповідає: Мазурок Світлана Сергіївна – начальник відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці

6. Про внесення змін до плану економічного і соціального розвитку Ротмістрівської сільської територіальної громади (СТГ) на 2024 рік.

Доповідає: Діскант Галина Миколаївна – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій

7. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2023 № 35-11/ VIІІ «Про встановлення плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти».

Доповідає: Ярута Тетяна Вікторівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків сільської ради

8. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 22.12.2023 № 35-10/VІІІ «Про бюджет Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2024рік» (23508000000).

Доповідає: Синьопуп Світлана Миколаївна – начальник Фінансового відділу