Роль психологічного розвантаження у формуванні ментального здоров’я

Дата: 19.07.2024 13:06

ВЕТЕРАНСЬКИЙ ПРОСТІР КЗ «ЦНСП Ротмістрівської сільської ради» в с. Самгородок.

По-сімейному провели зустріч з дружинами та матерями ветеранів.

Ми, звичайно, не знаємо, що твориться в душах цих людей, але спробували пояснити, як відволіктися від тяжких думок, як не закриватися в собі, бо життя продовжується. Ми зобов’язані допомогти родині. Психологиня нашого закладу Лариса Зоріна дала практичні поради, запропонувала ефективні способи, які покращують психологічний стан людини.

Разом з присутніми, старостою села Наталією Юхимівною та завідуючим клубом Володимиром Каптенком спланували подальшу роботу.

Жаль, що серед нас уже ніколи не буде мого однокласника, щирого патріота Степана Педченка. З «ним привіталися» у сільській бібліотеці, де створений куточок пам’яті свого односельця.

Проклята війна забирає життя та крамсає душі людей, але ми віримо в наших захисників та в Перемогу.