Правила поводження громадян у сильну спеку.

Дата: 17.07.2024 08:59

Що  потрібно знати,  щоб  не  завдавати  шкоди  своєму  організму  в  цей  спекотний період  року:

1. Пийте  повільно  чисту  воду  кімнатної  температури.  Уникайте  холодної  води  та  льоду!   Тому,  що  наші  мілкі  кровоносні  судини  можуть  розірватися  або  лопнути.

2. Коли  спека  піднімається  вище  +380С ,  а  ви  заходите в  дім  з  вулиці -  не  пийте  нічого  холодного! Допускається  пити  гарячу  або  теплу  воду. Але  пити  її  потрібно  повільно!

3.  Не  мийте  руки  або  ноги  відразу  після  вашого  приходу  з  вулиці!

Почекайте  не  менш,  ніж  30  хвилин,  перш  ніж  прийняти  ванну  або  душ.

Тож  не  пийте  відразу  дуже  холодну воду  в  спеку,  або  коли  ви  дуже  стомились,  Тому, що  це  може  призвести до  звуження  вен  або  кров'яних судин  і  провокує  виникнення  інсульту.

Також  не  мийте  і  не  змочуйте  шкіру  перед  виходом  на  сонце.

БЕРЕЖІТЬ  СЕБЕ  ТА  СВОЇХ  РІДНИХ.  І  БУДЬТЕ  ЗДОРОВІ!