39 сесія VIIІ скликання 24.04.2024

Дата: 02.05.2024 11:48

1. Про звіт про виконання бюджету Ротмістрівської сільської територіальної громади за І квартал 2024 року.
  2. Про затвердження плану заходів щодо оптимізації мережі закладів освіти Ротмістрівської сільської ради на період із 2024 до 2027 року.
  3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 03.12.2020 № 1-16/ VІІІ «Про утворення виконавчого комітету та затвердження його складу».
  4. Про зміни до рішення сільської ради від 20.11.2020 № 47-11/VІІ.
  5. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 22.12.2023 № 35-10/VІІІ «Про бюджет Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2024рік» (23508000000).
  6. Про передачу майна Ротмістрівської сільської ради як благодійної допомоги.
  7. Про перейменування вулиці в с. Ротмістрівка.
  8. Про перейменування вулиці в с. Буда-Макіївка.
  9. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 14.02.2024 № 36-13/VIII «Про продаж Бойку Сергію Андрійовичу земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства».
  10. Про надання приватному акціонерному товариству «ВФ Україна» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в межах населеного пункту с. Ковалиха.
  11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту с. Буда-Макіївка.
  12. Про надання Діброві Сергію Володимировичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для городництва в межах населеного пункту с. Мельниківка, вул. Лісова, б/н.
  13. Про надання Діброві Володимиру Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для городництва в межах населеного пункту с. Мельниківка, вул. Лісова, б/н.
  14. Про надання Бабіцькій Тетяні Олександрівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для городництва в межах населеного пункту с. Санжариха, пров. Тракторний, б/н.
  15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
  16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту с. Макіївка.
  17. Про надання Петряєву Роману Казиміровичу земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння і випасання худоби за межами населеного пункту с. Носачів.
  18. Про надання Одородьку Богдану Юрійовичу земельної  ділянки у користування на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Ташлик.
  19. Про погодження технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами с. Самгородок.
  20. Про затвердження Тихенку Анатолію Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для сінокосіння і випасання худоби в межах населеного пункту с. Мельниківка та надання земельної ділянки у користування на умовах оренди.
  21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  23. Про припинення дії договору оренди землі за межами населеного пункту с.Мельниківка.
  24. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності за межами с. Мельниківка, кадастровий номер 7123785200:02:000:0268.
  25. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності за межами с. Мельниківка, кадастровий номер 7123785200:02:000:0269.
  26. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки  комунальної власності за межами с. Ротмістрівка, кадастровий номер 7123787200:02:001:0685.
  27. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності за межами с. Ковалиха, кадастровий номер 7123782500:01:000:0392.
  28. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності за межами с. Ташлик, кадастровий номер 7123789000:02:005:0096.
  29. Про припинення Смілянському споживчому товариству права постійного користування земельною  ділянкою в межах населеного пункту с. Куцівка, вул. Шевченка, 23.
  30. Про припинення Смілянському споживчому товариству права постійного користування земельною  ділянкою в межах населеного пункту с. Куцівка, вул. Баланівська, 1.
  31. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  32. Про відмову Віклюку Сергію Віталійовичу у наданні земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Ротмістрівської сільської ради.