Благодійність для захисників

Дата: 21.06.2024 09:30

Безкорисливі щирі діяння в сучасному світі не рідкість, особливо в умовах війни. Люди хочуть допомогти тим, хто постраждав від війни. Не виняток і наша громада, де всі один одного знають і якщо хтось потрапив у біду, то стараються допомогти.

До ініціативи сільського голови про проведення благодійних концертів на підтримку військовослужбовців долучилися і учасники художньої самодіяльності нашого закладу. Концерт відбувся в с. Ковалиха. Зібрані кошти направили на придбання протезу односельчанину, що втратив ногу під час бойових дій.

Нехай наша допомога буде поштовхом до одужання та повернення до повноцінного життя.