Чужих бід не буває

Дата: 20.06.2024 14:41

Сьогодні наш Комунальний заклад ,,Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради " розпочав свій робочий день зі співпраці з ГО ,,Чужих бід не буває ". Назва цієї організації говорить сама за себе, тому й зустрічі з військовими, сім'ями військовослужбовців та дітьми саме для того, щоб вони відчули підтримку та вдячність від людей. Подарунки були, як доповнення до розмов.

Вияснили які проблеми у родинах та запропонували шляхи вирішення, за можливості, з допомогою  громадської організації.

Дякуємо особисто керівнику Полудню Івану Івановичу за громадську позицію, небайдужість до чужого горя та допомогу тим, хто відчув на собі жорстокість цієї нікому не потрібної війни...