Святкуємо Вознесіння Господнє

Дата: 13.06.2024 14:14

13 червня 2024 року  у  Ковалиському  клубі  за інтересами  «Журавка» відбулася духовна година Вознесіння Господнє.

У цей день віряни  згадують  вознесіння Ісуса  на небеса через 40 днів  його воскресіння.  Вважається, що цей день, перед тим, як зійти на небеса, Господь ходить  серед людей , вислуховує усі   прохання . Тому необхідно молитися  і просити здоровя  за своїх  рідних  та близьких, а також  скорішого миру  нашій країні. Також  варто попросити вибачення у всіх, з ким ви у сварці.

За традицією  в цей день  прийнято  готувати печиво  у вигляді драбини.

Вважається , що  така випічка  приносить  благополуччя  і удачу.

Тому  члени клубу  також приготували  і пригощали всіх таким печивом .

У членів клубу були всі підстави провести цей день в колі друзів, поспілкуватися та попросити пробачення один в одного.

Щиро дякуємо нашим ЗСУ. Вітаємо всіх з Вознесінням!