Країна кольорових мрій

Дата: 03.06.2024 11:53

«Країна кольорових мрій» - свято, яке провели в Комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» для дітей прийомних та опікунських сімей, дітей, сімї яких знаходяться в складних життєвих обставинах та, звичайно, дітей військовослужбовців. Хотілося, щоб дітки від душі пораділи, посміялися та втомилися від участі в різних конкурсах та локаціях.

Допомогли нам в цьому постійні благодійники: Євген Таран, заступник голови районної ради Олександр Гончаренко, ГО «Чужих бід не буває», Полудень І.І., Фірма «Скарбничка», пекарня с. Будки ФОП Варяниця Володимир Михайлович, ПП Марина Осаула, Тетяна Мариняк, аніматор Ангелінка та сільський голова Володимир Ховайба!!!

Батьки та дітки задоволені – значить все вдалося!!!