Стан вразливості та соціальної підтримки в роботі

Дата: 30.05.2024 14:03

Ведення бойових  дій  на території України, окупація,складна соціально – економічна  ситуація  в цілому  в країні  приводить  до погіршення  рівня  життя  громадян  та благополуччя  сімей ,які пережили стрес і потребують допомоги.

Тому адміністрація комунального закладу  29 травня 2024 року організувала навчання  соціальних  робітників, серед яких є дружини та матері військовослужбовців, яке люб’язно провела   психолог Марина Федун  від міжнародної  організації ТGH triangle на  тему «Психологічне благополуччя  і резилієнс » адже в  цей складний для всіх нас час  допомога психолога необхідна  майже кожній людині, а особливо тим, хто працює в соціальній сфері.

Під   час тренінгу учасники  розглянули  різні ситуації та отримали     багато корисних порад : як адаптуватися у кризових ситуаціях, подолати  стрес,  виснаження та зберегти  ментальне здоров’я. А головне, отримали неймовірні враження від навчання та від спілкування зі своїми колегами.