Здоровя, безпека, добробут

Дата: 20.01.2022 10:17

20.01.2022 консультантом КУ «Ротмістрівський ЦПРПП» Керданем Є.В. проведено семінар-практикум «Реалізація компетентісного потенціалу соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі через модельні навчальні програми «Здоров’я, безпека та добробут. 5-6 класи (інтегрований курс)» для педагогів Ротмістрівської громади, де було проведено порівняльний аналіз модельних навчальних програм та обговорено шляхи їх реалізації.

Активними учасниками семінару були Конопада Інна Анатоліївна, вчитель Ковалиської гімназії Ротмістрівської сільської ради, Ткаченко Тетяна Олександрівна, вчитель Мельниківської гімназії Ротмістрівської сільської ради, Чищ Людмила Василівна, вчитель Ташлицького ліцею Ротмістрівської сільської ради, Оношенко Людмила Василівна, вчитель Макіївського ліцею Ротмістрівської сільської ради, Вергулецька Світлана Юріївна та Удовенко Людмила Володимирівна, вчителі Ротмістрівського ліцею Ротмістрівської сільської ради, які презентували модельні навчальні програми різних авторів, взяли участь в обговоренні їх переваг та недоліків.

Серед запропонованих програм була обрана модельна навчальна програма «Здоров’я, безпека та добробут. 5-6 класи (інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти (авт. Шиян О., Волощенко О., Гриньова М., Дяків В., Козак О., Овчарук О., Седоченко А., Сорока І., Страшко С.)., яка в подальшому буде використовуватись вчителями нашої громади.