№1 від 31.01.2024

Дата: 11.02.2024 15:46

1. Про стан реалізації делегованих повноважень у 2023 році.

2. Про звіт про виконання бюджету Ротмістрівської сільської територіальної громади за 2023 рік.

3. Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), при виконавчому комітеті Ротмістрівської сільської ради та затвердження положення про неї.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 21.09.2018 № 42 «Про  сільську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

5. Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Ротмістрівської сільської ради.

6. Про перелік об’єктів та видів робіт  для осіб, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та кримінальне покарання у вигляді громадських робіт.

7. Про перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт.

8. Про перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відпрацювання

громадських робіт неповнолітніми особами.

9. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в с. Ротмістрівка.

10. Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія АДЕП» тарифу на теплову енергію.