ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою території Ротмістрівської сільської ради»

Дата: 13.05.2024 13:32

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 (зі змінами), пункту 44 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повноваження щодо встановлення правил з питань благоустрою території населеного пункту, забезпечення в ньому чистоти та порядку, додержання тиші в громадських місцях, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність, належать до виключної компетенції органів місцевого самоврядування.

Метою розробки та прийняття даного рішення є прийняття єдиного нормативного акта, дія якого буде поширюватися на усі населені пункти, що є складовими Ротмістрівської  територіальної громади, на території якої мають бути запроваджені єдині правила та механізми, обов’язкові для виконання, а саме: порядку здійснення благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою; впорядкування територій підприємств, установ, організацій та визначення меж утримання прилеглих до них територій; утримання зелених насаджень; утримання будівель і споруд інженерного захисту територій: вимог до санітарного очищення території; розміщення малих архітектурних форм; вимоги до здійснення благоустрою та утримання прибудинкової території; порядку здійснення контролю та притягнення до відповідальності за порушення у сфері благоустрою. Даним проектом рішення визначено встановлення єдиних вимог до благоустрою території  Ротмістрівської  сільської ради, дотримання належного санітарного стану територій громади.

Розробник: відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства та  земельних відносин Ротмістрівської сільської ради. З даним проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися в приміщені Ротмістрівської  сільської ради та на офіційному веб-сайті  Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади.  Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі Ротмістрівської сільській раді за адресою: 20726, вул. Михайлівська,18  с. Ротмістрівка