Дата: 09.12.2021 11:41

Усім нас хоча б раз доводилося спостерігати, як  нічним небом пролітає  яскрава зірка, залишаючи по собі довгу світлову смугу-хвоста.

В астрономічній науці падаюча зірка (або метеор) - це невелика частинка речовини, що, входячи до атмосфери Землі, «згорає» через тертя з повітрям і виробляє світловий шлях, який швидко проходить небом.

Проведення кожного методичного заходу теж передбачає своєрідний «ефект довгого хвоста», що виявляється у спільній діяльності  з реалізації  на практиці отриманих знань.

28.10.2021 КУ «Ротмістрівський  ЦПРПП» для працівників закладів дошкільної освіти Ротмістрівської сільської ради  було проведено семінар-практикум «Кінезіологічні ігри та їх використання під час реалізації змісту розділу «Комунікативний розвиток особистості» оновленої програми «Дитина»».

Тоді Габиць О. В., вчитель-логопед ЗДО «Сонечко» Ротмістрівської сільської ради, поділилася цінним досвідом з упровадження кінезіологічних вправ в роботі з дошкільниками, презентувала учасникам семінару відеофрагменти власних занять з логоритміки.

Оскільки  використання кінезіологічних  є важливою передумовою реалізації завдань оновленої програми «Дитина»», спільнота працівників закладів дошкільної освіти Ротмістрівської громади протягом листопада 2021 року теж активно долучилася до теоретичного вивчення  даного питання та впровадження кінезіологічних вправ у практику освітньої діяльності з дітьми.

Всі заклади дошкільної освіти Ротмістрівської громади підготувати цікаві фото – та відеоматеріали.

Тож пропонуємо вашій увазі зразки матеріалів з упроваждження кінезіологічних вправ, підготовлені закладами дошкільної освіти Ротмістрівської громади.