Дата: 17.12.2021 11:39

17.12.2021 консультантом КУ «Ротмістрівський ЦПРПП» Керданем Є.В. проведено семінар-практикум «Використання інтерактивних методик під час конструювання уроку трудового навчання та технологій» для педагогів Ротмістрівської громади, які будуть викладати трудове навчання в 5-6 класах НУШ.

Під час заходу було розглянуто такі питання:

1. Особливості викладання предметів технологічної галузі.

2. Методика проведення олімпіади з трудового навчання в умовах дистанційного навчання.

3. Порівняльний аналіз модельних програм з трудового навчання для 5-6 класів НУШ

Вчителі презентували модельні навчальні програми різних авторів. Так, Бірюков Олександр Юрійович, вчитель Ротмістрівського ліцею Ротмістрівської сільської ради, ознайомив присутніх з програмою Ходзицької І.Ю.; Косменюк Світлана Андріївна, вчитель Носачівської гімназії Ротмістрівської сільської ради,- з програмою Кільдерова Д.Е.; Танцюра Галина Миколаївна, вчитель Ковалиської гімназії Ротмістрівської сільської ради, - з програмою Терещука А.І.; Керекеша Станіслав Павлович, вчитель Макіївського ліцею Ротмістрівської сільської ради, - з модельною програмою Туташинського В.І.

Хоча програми розподілялися довільно, кожному з доповідачів імпонувала саме та, над якою він працював. Невелике коло учасників обумовило теплу, психологічно комфортну атмосферу заходу.