Дата: 10.11.2021 11:01

10.11.2021 року директором КУ «Ротмістрівський ЦПРПП» Савченко О. Г. для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Ротмістрівської громади було проведено семінар-практикум «Атестація педагогічного працівника як підсумковий етап реалізації завдань індивідуальної траєкторії професійного розвитку».

У ході онлайн-семінару було розглянуто, зокрема, такі питання:

1. Сутність поняття індивідуальна траєкторія професійного розвитку педагога.
  2. Алгоритм побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку.
  3. Атестація як презентація результатів роботи з реалізації завдань траєкторії професійного розвитку педагогічного працівника.
  4. Підвищення  кваліфікації - необхідна передумова професійного росту в рамках  індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогічного працівника.

За наслідками роботи семінару його учасникам буде надано пакет практичних матеріалів, які можна використати в роботі з педагогічними працівниками з питань, як розглядались під час семінару-практикуму.