Семінар-практикум «Кінезіологічні ігри та їх використання під час реалізації змісту розділу «Комунікативний розвиток особистості»

Дата: 28.10.2021 10:55

28.10.2021 КУ «Ротмістрівський  ЦПРПП» для працівників закладів дошкільної освіти Ротмістрівської сільської ради  було проведено семінар-практикум «Кінезіологічні ігри та їх використання під час реалізації змісту розділу «Комунікативний розвиток особистості» оновленої програми «Дитина»».

Під час проведення семінару учасників було ознайомлено з поняттями «кінезіологія», «кінезіологічні вправи», розглянуто види кінезіологічних вправ.

Габиць О. В.,вчитель-логопед ЗДО «Сонечко» Ротмістрівської сільської ради, поділилася цінним досвідом з упровадження кінезіологічних вправ під час різних занять з дошкільниками, презентувала учасникам семінару відеофрагменти власних занять з логоритміки.

Працівники закладів дошкільної освіти мали змогу в ході групової роботи відтворити окремі кінезіологічні вправи, обговорити їх використання в конкретних  видах діяльності.

Підсумок семінару – знання, які його учасники  зможуть реалізувати на практиці, поширити серед членів спільноти працівників закладів дошкільної освіти Ротмістрівської громади з тим, щоб успішно реалізувати завдання розділу «Комунікативний розвиток особистості» оновленої програми «Дитина»», виконуючи таким чином запити щодо  сучасної якісної дошкільної освіти, які  ставлять перед ними батьки і громада.