37 сесія VIIІ скликання 06.03.2024

Дата: 16.03.2024 14:11

1. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 22.12.2023 № 35-10/VІІІ «Про бюджет Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2024рік» (23508000000).
  2. Про затвердження квартирно-експлуатаційному відділу міста Черкаси Міністерства оборони України проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зі зміною цільового призначення) для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил та надання в постійне користування за межами населеного пункту с. Ротмістрівка.

3. Про затвердження квартирно-експлуатаційному відділу міста Черкаси Міністерства оборони України проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил та надання в постійне користування за межами населеного пункту с. Ротмістрівка.