№9 від 28.09.2023

Дата: 08.10.2023 12:52

62. Про створення добровільної пожежної охорони на території Ротмістрівської сільської територіальної громади.

63. Про готовність закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

64. Про затвердження плану заходів щодо відзначення у 2023 році Дня захисників і захисниць України на території Ротмістрівської сільської ради.

65. Про затвердження мережі закладів освіти Ротмістрівської сільської  ради на 2023/2024 навчальний рік.

66. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31.03.2021 № 22 «Про затвердження Положення про комісію з надання адресної матеріальної допомоги при виконавчому комітеті Ротмістрівської  сільської ради, її складу та Порядку надання адресної  матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Ротмістрівської сільської ради».

67. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини Ротмістрівської сільської ради

68. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету.

69. Про збереження права  користування  житлом за малолітнім Бондаренком Богданом Олександровичем, 01.09.2014 р.н.

70. Про продовження терміну перебування Смірнова Олександра Юрійовича, 28.10.2019 р.н. в комунальному закладі «Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини» Черкаської обласної ради.

71. Про влаштування Плужнікової Віталіни Віталіївни на повне державне утримання в державний навчальний заклад «Смілянський ЦППРК».

72. Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія АДЕП» тарифу на теплову енергію.