35 сесія VIIІ скликання 22.12.2023

Дата: 27.12.2023 11:32

1. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 22.12.2022 № 24-12/VІІІ «Про бюджет Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2023рік» (23508000000).
  2. Про комплексну програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) осіб, які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, починаючи з 2014 року, та членів їх сімей Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2024-2027роки.
  3. Про програму «Екологія» Ротмістрівської сільської ради на 2024-2026 роки.
  4. Про програму «Питна вода» Ротмістрівської сільської ради на 2024-2026 роки.
  5. Про програму «Громадське пасовище» Ротмістрівської сільської ради на 2024-2026 роки.
  6. Про програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення Ротмістрівської сільської ради на 2024-2026 роки.
  7. Про програму організації та проведення громадських  робіт на території Ротмістрівської сільської ради на 2024 рік.
  8. Про підсумки виконання плану економічного і соціального розвитку Ротмістрівської сільської територіальної громади (СТГ) за 2023 рік.
  9. Про план економічного і соціального розвитку Ротмістрівської  сільської територіальної громади (СТГ) на 2024 рік.
  10.  Про бюджет Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2024 рік (23508000000).
  11.  Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради на 2024 рік.
  12.  Про встановлення плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Ротмістрівської сільської ради на 2024 рік.
  13.  Про затвердження норм та лімітів використання палива для шкільних автобусів.
  14.  Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв в натуральних показниках для бюджетних установ Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2024 рік.
  15.  Про затвердження завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Ротмістрівської сільської територіальної громади.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок за межами населеного пункту с. Ротмістрівка.
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Ротмістрівка.
  18.  Про затвердження Осипенку Юрію Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для сінокосіння і випасання худоби в межах населеного пункту с. Носачів та надання земельної ділянки у користування на умовах оренди.
  19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Санжариха та затвердження проекту додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі від 03.12.2019.
  20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 7123785500:01:001:0228.
  21.  Про надання Писанці Леонорі Юріївні земельної  ділянки у користування на умовах оренди для  городництва в межах населеного пункту с. Носачів.
  22.  Про надання Писанці Сергію Михайловичу земельної ділянки у користування на умовах оренди для  городництва в межах населеного пункту с.Носачів.
  23.  Про виведення із членів особистого селянського господарства.
  24.  Про відмову Гузьману Миколі Леонідовичу у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється дія земельного сервітуту за межами населеного пункту с. Ташлик.
  25.  Про план роботи сільської ради на І квартал 2024 року.