Що таке ментальне здоров’я та як про нього дбати?

Дата: 08.05.2024 09:30

Ментальне здоров’я — це не лише відсутність розладів, а й внутрішні ресурси для того, щоб активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, але при цьому памятаючи й про себе. Власне, ментальне здоров’я — основа якісного життя людини.

7 травня 2024 в КЗ «ЦНСП Ротмістрівської сільської ради» було проведено тренінг на тему «Що таке ментальне здоровя та як про нього дбати?». З багатодітною внутрішньо переміщеною сім’єю, яка постраждала від збройної агресії розглянули чинники, які впливають на ментальне здоров’я. Розібрали, як справлятись зі стресом самостійно. У ході заняття тестовим завданням визначили стан тривожності в організмі, обговорили способи, які допоможуть врівноважити свій емоційний стан і зробили руханку «Руханка сили», яка додає сили і покращує психічне здоров’я.

Покращення ментального здоровя – це постійний процес, до якого варто приділяти увагу. Працюємо разом на покращення здоровя!