Дата: 30.04.2024 12:21

Сьогодні у приміщенні Ротмістрівської сільської ради знову було гамірно: християнська Церква "Блага Вість", Галина Бойко разом зі спеціалістами відділу соціального захисту Ирина Нежевенко, Yana Yana вкотре організували видавання гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів переселенцям, які проживають у нашій громаді.

🔹Вже вкотре волонтери церкви “Блага вість” та наша сільська рада допомагають переселенцям, які оселилися у Ротмістрівській СТГ.

🔹Крім того, волонтери церкви надають і морально-духовну підтримку через спілкування та молитву.

🔹Наша мета - підтримати кожну сім’ю, які постраждали від війни.

🙏 Дякуємо за співпрацю! Вдячні кожному волонтеру за плідну працю - робимо добро разом!