Вплив молитви на ментальне здоров’я

Дата: 18.04.2024 15:15

Молитва  - одна найдавніших і найпоширеніших   практик у світі.          Доведено, що саме молитва дає  численні переваги нашому здоров’ю: зміцнює  імунну  систему та стосунки, покращує сон, підтримує настрій. Також вона  зміцнює  не тільки  наш зв'язок  з Богом, а із внутрішнім  “ я та з рідними.

Молитва має силу  об’єднувати людей, розвивати почуття єдності  з ближніми, що стає  причиною покращення  психічного здоровя і загального стану.

Тож сьогодні, у Міжнародний день пам'яток і визначних місць, cтуденти Університету ІІІ віку  с.Ротмістрівки відвідали  історичне  місце в нашій громаді – Куцівську  церкву, якій  більше 200 років.

Мета проста: покращити  емоційний стан, подякувати Богові за те,що допомагає нам  зберегти  позитивніший  погляд  на життя загалом, дає ключ  підтримки  до здорової  імунної системи.

Щоденна молитва обов’язково буде додавати нам сил боротися  з хворобою і болем,легше переносити біду та горе.

Моліться  та будьте здоровими!